אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיסקו תשקיע מיליון דולר בהרחבת תוכנית ההסמכות שלה בישראל צילום: רמי חכם

סיסקו תשקיע מיליון דולר בהרחבת תוכנית ההסמכות שלה בישראל

התוכנית של סיסקו מספקת הסמכות בתחום התקשורת אשר נחשבות מאוד בתחום; הסיוע יאפשר להקים 100 מסלולי הכשרה בתיכונים ברחבי הארץ

20.06.2013, 13:26 | כלכליסט
בשיחה שקיימו אתמול יו"ר ומנכ"ל סיסקו ג'ון צ'יימברס ושר החינוך שי פירון, סיכמו השניים כי סיסקו תשקיע מיליון דולר בהרחבת תוכנית "האקדמיה של סיסקו", Cisco Networking Academy, בישראל בשנתיים הקרובות.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההשקעה, ייפתחו כ-100 אקדמיות נוספות בבתי ספר תיכוניים, בנוסף ל-60 הקיימות כיום. בנוסף החברה תתרום מעבדות ותכשיר מדריכים מוסמכים ותלמידים למבחני הסמכה המוכרים בתעשייה הבינלאומית.

תלמידי התוכנית יוכשרו במקצועות התקשורת על ציוד של סיסקו. מקצועות התחום נחשבים למבוקשים מאוד בשוק העבודה בעיקר בקרב חברות המפעילות ציוד של החברה.

תוכנית האקדמיה של סיסקו תורחב ל-100 בתי ספר בישראל, צילום: טל שחר תוכנית האקדמיה של סיסקו תורחב ל-100 בתי ספר בישראל | צילום: טל שחר תוכנית האקדמיה של סיסקו תורחב ל-100 בתי ספר בישראל, צילום: טל שחר

מסיסקו נמסר כי בנוסף היא תפנה מאמצים למספר מוסדות חרדיים בכדי לאפשר הכשרה מקצועית מהירה יחסית וכן תעזור בהפנייתם של הבוגרים לארגונים איתם סיסקו נמצאת בקשרים עסקיים.

לדברי סיסקו יושם דגש בהשקעה זו בפריפריה, במטרה לסייע בצמצום הפערים בין המרכז לפריפריה, עם התייחסות מיוחדת לדרום הארץ, גם כהכנה למעבר צה"ל דרומה. במסגרת ההשקעה, סיסקו כבר החלה בתרגום חלק מתוכנית הלימודים המתאימה לבני הנוער לעברית, על מנת להנגיש את התוכנית לקהל תלמידים מגוון.

האקדמיה של סיסקו הינה אחת מתוכניות האחריות החברתית בסיסקו, היא פעילה בכ-165 מדינות ברחבי העולם. כאשר למעלה ממיליון תלמידים מחוברים לכיתה הווירטואלית הגדולה בתבל.

האקדמיה מכשירה סטודנטים מסביב לעולם ומציידת אותם במיומנויות הנדרשות לתכנון, בנייה, ניהול ואבטחה של מערכות תקשורת נתונים. בכך היא מאפשרת לבוגריה לשפר את מסלול הקריירה שלהם בהתאמה לצרכים הגלובליים בבעלי מקצוע בתחום התקשורת. כ-17,000 תלמידים לקחו חלק בלימודי האקדמיה בישראל מאז שנת 2000.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות