אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש ממיקרוסופט: עריכה משותפת של מסמכי אופיס ברשת צילום: בלומברג

חדש ממיקרוסופט: עריכה משותפת של מסמכי אופיס ברשת

ענקית התוכנה הדגימה יכולות חדשות לחבילת האופיס המקוונת שלה - בראשן, יכולת עריכת מסמכים בצוותא. בכך מנסה החברה לשפר את מיקומה בתחרות מול Docs של גוגל

20.06.2013, 14:05 | נמרוד צוק

מיקרוסופט מפשילה שרוולים בתחרות הגוברת עם Docs של גוגל: החברה חשפה יכולות משופרות לעבודה שיתופית בזמן אמת על מסמכים, שישולבו בחודשים הקרובים בגרסאות הדפדפן של מוצרי אופיס (Office Web Apps), לצד חידושים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

יכולות עבודה משותפת בסיסיות אמנם קיימות במוצר מזה זמן, אבל הן מוגבלות יחסית לאלה שגוגל מציעה, ודרשו רענון של המסמך כדי לצפות בשינויים. השיפורים החדשים נוגעים לגרסאות הדפדפן של וורד, אקסל ו-Power Point.

הדור האחרון של אופיס הדור האחרון של אופיס הדור האחרון של אופיס

גוגל, מאחוריך

יכולות העבודה השיתופית החדשות דומות מאוד לאלה של גוגל Docs, כאשר מיקרוסופט מקפידה להדגיש את השמירה על העיצוב של המסמך המקורי, נושא שהפך לאחרונה לנקודה מרכזית אותה היא מציגה פיתרון של אופיס על פני גוגל Docs. בעת העריכה אפשר יהיה לראות את השינויים שעושים כל המשתמשים במסמך בזמן אמת, ולהבדיל בין עורכים שונים העובדים עליו באמצעות צבע שונה של הסמן. המוצר גם יותאם טוב לגישה דרך אייפד וטאבלטים מבוססי אנדרואיד.

שיפורים נוספים בגרסת הדפדפן של Word, שאינם קשורים לעבודה השיתופית, כוללים אפשרות לערוך את הכותרת העליונה והתחתונה של המסמך, הוספת הערות שוליים, איתור והחלפה אוטומטית של צירופי מלים והוספת טבלאות מעוצבות. בגרסת הדפדפן של אקסל יתווספו תכונות כגון מילוי אוטומטי של שדות, אימות נתונים וצפיה משותפת בשינויים בגרפים בזמן אמת.

היכולות החדשות נחשפו אתמול בסרטון האחרון בסדרת הווידאו "אופיס גאראג'" שהחברה מפיקה כחלק מהקידום של מוצרי אופיס ברשת. מועד מדויק לשחרור הגרסאות המעודכנות טרם פורסם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות