אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יומיים לאחר שברח: נתפס עד המדינה בברנוער צילום מסך: ערוץ 2

יומיים לאחר שברח: נתפס עד המדינה בברנוער

העד שהפליל את שלושת החשודים ברצח במועדון הגאה נלכד בתל אביב. ביום חמישי הוא הגיע למלון בחיפה. השוטרים הגיעו אף הם למקום, אולם העד וחברו שרשם אותו הצליחו לעזוב למרות נוכחותם. במשטרה בטוחים: הוא ימשיך לשתף פעולה

22.06.2013, 19:23 | ynet
סוף שבוע של חיפושים קדחתניים נגמר, עד המדינה שוב בידיים של המשטרה: בלשי ימ"ר תל אביב תפסו הערב (יום שבת) בגוש דן את עד המדינה בפרשת הרצח בברנוער, לאחר שלפני מעט יותר מיומיים הוא נמלט מחלון חדר השינה של דירת המסתור שבה שוּכן כדי לשמור על ביטחונו. במשטרה סבורים כי למרות שברח ונלכד, הוא צפוי כעת לחזור ולהמשיך לשתף פעולה בפרשה.

העד, שנמלט מדירת המסתור ב-2:00 לפנות בוקר, בלילה שבין יום רביעי לחמישי, העביר את היומיים האחרונים בצפון הארץ, ובהמשך חזר לגוש דן. לאחר שובו לכדה אותו המשטרה, חצי יממה לפני שהתיק יחזור לדיון משפטי, להארכת מעצר שלושת החשודים - החשוד ברצח חגי פליסיאן, מקורבו שעל פי החשד הותקף מינית על ידי מנהל הברנוער שאול גנון והוביל לנקמה, וכן טרלן חנקישייב, המקורב דווקא לעד המדינה.

עד המדינה בפרשה, צילום מסך: ערוץ 2 עד המדינה בפרשה | צילום מסך: ערוץ 2 עד המדינה בפרשה, צילום מסך: ערוץ 2

העד הגיע ביום חמישי בצהריים למלון הדירות "לואי", שנמצא ברחוב החלוץ בחיפה. חבר רשם את שניהם במלון. אנשי ימ"ר תל אביב, שחיפשו אחריהם, הגיעו למקום - אולם עד המדינה וחברו הצליחו לעזוב למרות השוטרים שהיו במלון. מבצע איתור עד המדינה נוהל על ידי היחידה שחוקרת את בריחתו של עד המדינה ומשטרת חיפה לא ידעה כלל על האירוע. גם הימ"ר המקומי, ימ"ר חוף, קיבל את הידיעה בדיעבד.

על פי ההסכם עם המשטרה עד המדינה היה רשאי לישון לבד בדירת המסתור, אבל לא פחות משישה בלשים הופקדו על השמירה עליו בכל רגע נתון, חלקם איתו בדירת המסתור והשאר מחוצה לה. איש מהם לא שם לב כשנמלט שלשום בלילה. מיד עם היוודע דבר ההיעלמות ניסו במשטרה לאתר את מיקומו באמצעות איכון סלולרי, אולם הוא ככל הנראה כיבה את המכשיר.

מאות שוטרים השתתפו בחיפושים או נשלחו לתחקר את מכריו. הבוקר סרקו שוטרים במדים שחורים את חוף מציצים בתל אביב כדי ללכוד את העד, לפני כן הם סיירו גם במסיבות ובמוקדי בילוי שונים של הקהילה הגאה במטרה לאתרו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות