אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייסקיור זינקה ב-26% במחזור ענק למרות רצונה לגייס בדיסקאונט של 26%

אייסקיור זינקה ב-26% במחזור ענק למרות רצונה לגייס בדיסקאונט של 26%

החברה העוסקת במחקר ופיתוח של מכשור רפואי בתחום בריאות האישה מבקשת לגייס 6.3 מיליון שקל במניות ואופציות. המניה ריכזה מחזור מסחר ענק של 42 מיליון שקל

23.06.2013, 16:57 | גיא בן סימון

חברת אייסקיור, העוסקת במחקר ופיתוח של מכשור רפואי בתחום בריאות האישה, מעוניינת לגייס 6.3 מיליון שקל במניות ואופציות. מניית החברה ריכזה היום (א') מחזור מסחר ענק של 42 מיליון שקל בבורסה בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

מחירה של כל מניה לפי התשקיף עומד על כ-60 אגורות, כך שללא האופציות המחיר מגלם דיסקאונט של 9% על שווי השוק של המניה, שעמד ביום חמישי על 66 אגורות. עם זאת, על כל מניה שיקבל משקיע ביחידה מתווספת גם חצי אופציה, כאשר שווי השוק של כל אופציה הוא 30 אגורות, כך שלכאורה, אם המשקיע היה רוכש את החבילה בשוק הוא היה משלם 811.5 שקלים על כל חבילה, ומאחר והוא משלם רק 600 שקלים, מדובר בדיסקאונט כולל של 26% כולל האופציות.

המערכת של אייסקיור המערכת של אייסקיור המערכת של אייסקיור

אייסקיור, בניהולו של חזי הימלפרב, משווקת את המוצר IceSense 3 לו אישור ה-FDA (רשות המזון והתרופות האמריקאית) לשיווק ומכירות בארה"ב, וכן את אישור CE לשיווק ומכירות באירופה. בשבוע שעבר קיבלה אייסקיור שיפוי ביטוחי מחברת הביטוח הרפואי HCSC, אחד מהמבטחים הגדולים בארה"ב המשרת 13 מיליון מבוטחים.

הכיסוי הביטוחי בארה"ב מאפשר החזר ממוצע של 2,500 דולר מהם 1,000 דולר מופרשים לרופא ו-1,200 דולר לחברה. 

הפעילות של אייסקיור בתחום הטיפול הזעיר פולשני נעשה באמצעות מחט גמישה המקפיאה גידולים בגוף האישה. לפי מצגת החברה מדובר בטיפול ללא כאב או צלקת המהווה חלופה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול. בניגוד לטיפול הנעשה בחדר ניתוח ונמשך עד שעה תוך חשיפת המטופל לזיהומים - אייסקיור מציעה טיפול בקליניקה שנמשך עד 15 דקות ובעל סכנת זיהום מינימלי.

אייסקיור נוסדה ב-2006 והונפקה בפברואר 2011 בתל אביב. הבסיס המדעי לטיפול בגידולים בהקפאה מוכר על ידי ארגון מנתחי השד בארה"ב (ASBS) וארגון הרופאים האמריקאי (AMA). החברה הבת של אייסקיור ממוקמת בקליבלנד אוהיו שבארה"ב ותפקידה הוא שיווק ומכירות. לאייסקיור יש 12 פטנטים מאושרים ו-25 נוספים בתהליך אישור.

אייסקיור מעריכה כי תחום בריאת האישה צומח במהירות ובעל שוק של 4 מיליארד דולר. בכוונת החברה להיכנס בעתיד לתחום סרטן השד באמצעות המוצר הקיים ולפתח מוצר לגידולים ברחם. מוצר החברה תוכנן כך שיתאים בעתיד לטיפול גם בסרטן השד והחברה מבקשת מימון חיצוני כדי לבצע ניסויים קליניים שיוכיחו את יעילות הטיפול. בתחום מוצר לגידולים ברחם מתוכנן ניסוי קליני ראשון עוד השנה כאשר הוא מומן בהשתתפות המדען הראשי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות