אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בי.אס.פי מזנקת ב-200%: קיבלה אישור לפטנט בארה"ב

בי.אס.פי מזנקת ב-200%: קיבלה אישור לפטנט בארה"ב

הפטנט מתייחס לטכנולוגיה שפיתחה לאבחון מדויק ולא פולשני של מחלות לב. החברה נסחרת בתל אביב בצחזור הגבוה פי 1000 מהממוצע

26.06.2013, 15:36 | שי סלינס

חדר ניתוח , צילום: בלומברג חדר ניתוח | צילום: בלומברג חדר ניתוח , צילום: בלומברג

יצרנית הציוד הרפואי בי.אס.פי (BSP), העוסקת במחקר ופיתוח מכשור לאבחון מחלות לב, דיווחה היום (ד') כי קיבלה אישור לרישום פטנט בארה"ב.

הפטנט מתייחס לטכנולוגיית ה-HyperQ שפיתחה החברה, ועניינו שיטה לזיהוי איסכמיה לבבית בעזרת ניתוח של מרכיבי התדר הגבוהים של גל ה-QRS, שהינו החלק באות האק"ג המתאר את התכווצות החדרים בלב. תוקף הפטנט הינו עד לסוף 2028.

חברת בניהולו של תמיר בן דוד, מפתחת ומייצרת מוצרים מתקדמים לאבחון מדויק ולא פולשני של מחלות לב באמצעות טכנולוגיית עיבוד אות ייחודית.

לבי.אס.פי הסכם רישוי עם חברת שילר (Schiller) השוויצרית הכולל רישיון עולמי, לא בלעדי, לשימוש במוצר התוכנה שפיתחה בי.אס.פי ושהוטמע במערכות של שילר, וכן הסכם הפצה עם חברת Synergistic Medical Network, במסגרתו מקדמת החברה האמריקאית את הפצת מוצרי BSP ושיווקם לרופאים במרפאות ובתי חולים ברחבי ארה"ב.

נכון לכתיבה שורות אלו נסחרת החברה בבורסה של תל אביב לפי שווי שוק של 26 מיליון שקל במחזור מסחר של 6 מיליון שקל - פי 1000 גבוה ממחזור המסחר הממוצע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
סקטור הביומד רותח
בשנה האחרונה הסקטור המוביל בעליות מחירים הינו סקטור הביומד. .נישראל פועלות חברות רבות בסקטור הביומד. חלקן גייסו הון בבורסה המקומית. אלה חברות קטנות שהצלחה בפיתוח ואישור רגולטורי למוצרים שפיתחו מוביל לטיסה במחירים. המניות ברובן מיצגות חלום. ישראל הופכת באיטיות למעצמה בתחום בו יש לישראלים יתרון יחסי ראש יהודי וחוצפה ישראלית מובילים להצלחות ניכרות שילכו ויתעצמו. תשומת לבכם למנית כללביוטכנולוגיות שנשחקה במחיר מרמה של 1500 אגורות לרמה של 725 אגורות . לחברה מוצרים רבים בשלבי ניסוי סופיים ומוצר שאושר ע"י הרשויות באירופה. עד סוף השנה תהליך ההשקעה בהקמת מערך יצור יושלם ומימוש הסכמי שווק יובילו לפריצה במחיר. זוהי מניית חלום שעשויה להכפיל מחירה מחירה היום מיצג מכפיל הון 0.92 לן בלוטניק מחזיק בשליטה והונו הגדול מהוה גב פיננסי לחברה שצפויה להכפיל ערכה בטווח הקצר.
שמואל , מרכז  |  26.06.13