אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקבלה הצעת הרכש: טמפו יצאה מהבורסה והפכה לחברה פרטית

התקבלה הצעת הרכש: טמפו יצאה מהבורסה והפכה לחברה פרטית

הצעת הרכש שהגיש בעל השליטה ז'ק בר התקבלה במלואה; במסגרת הצעת הרכש שהוגשה במחיר של 33 שקל למניה, נרכשו כ-10% מהון המניות של החברה

27.06.2013, 18:36 | גיא בן סימון

טמפו תעשיות שבשליטת זק ז'ק בר דיווחה הערב (ה') על קבלת הצעת הרכש שהוגשה לפני כשבועיים - במלואה. לפיכך מניית החברה תימחק מהמסחר בתל אביב והחברה תהפוך לחברה פרטית. 

קראו עוד בכלכליסט

הצעת הרכש שהוגשה על ידי בעל השליטה התקבלה במלואה לאחר שבוצעה רכישה כפויה של 3.17% מהון המניות. רכישה כפויה של מניות מבוצעת כאשר להצעה לא נענו בעלי פחות מ-5% מהמחזיקים, אזי תתבצע העברה כפויה של המניות הנותרות לידי המציע, כך שגם אלו שהשיבו בשלילה, או לא השיבו כלל, יפרדו ממניותיהם.

מפעל טמפו נתניה, צילום: נמרוד גליקמן מפעל טמפו נתניה | צילום: נמרוד גליקמן מפעל טמפו נתניה, צילום: נמרוד גליקמן

במסגרת הצעת הרכש שהוגשה במחיר של 33 שקל למניה, כמות המניות שנרכשו עמדה על 773,549 מניות רגילות בנות 1 שקל ע.נ כל אחת - כ-10% מהון המניות. מחזור המסחר הממוצע של מניית טמפו באחד העם הינו 7,000 שקל. מדובר במחזור מסחר זעום כאשר ממוצע מחיר מניית החברה, לפי שער הנעילה, בששת החודשים שקדמו להצעת הרכש, עומד על 25.5 שקל למניה.

טמפו מייבאת ומשווקת משקאות אלכוהוליים ובירה תחת המותגים הייניקן, מכבי, גולדסטאר, פאולנר, בקרדי, בריזר, שיבאס ריגל (ויסקי), אבסולוט (וודקה) ועוד. כמו כן היא מייצרת יין באמצעות החברה הבת ברקן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות