אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש לקניון המוביל של מליסרון צילום: יונתן כהן מגורי

מנכ"ל חדש לקניון המוביל של מליסרון

מנכ"ל קניון רננים, דויד בן משה, יתמנה בנובמבר למנכ"ל קניון רמת אביב במקומו של אורי אבל

01.07.2013, 09:43 | אורנה יפת

דויד בן משה, מנכ"ל קניון רננים שברעננה, יחליף את אורי אבל וימונה לתפקיד מנכ"ל קניון רמת אביב. ל"כלכליסט" נודע כי בן משה לא יעבור לעבוד בקבוצה שבבעלות עמיר בירם, JTLV, שרכשה את הקניון לאחרונה מידי מליסרון, ויישאר במליסרון לנהל את הקניון המוביל שלה. הוא ייכנס לתפקיד החדש ב־1 בנובמבר 2013.

קראו עוד בכלכליסט

בן משה שימש כסמנכ"ל כספים בקניון רננים ובסוף שנת 2009 מונה לנהל את הקניון במקום דודו שגיא שעבר לנהל את הקריון. הוא רואה חשבון ומשפטן ועובד בקבוצת עופר מאז שנת 2001.

קניון רמת אביב. פדיון ממוצע של מעל 4,700 שקל למ"ר, צילום: עמית שעל קניון רמת אביב. פדיון ממוצע של מעל 4,700 שקל למ"ר | צילום: עמית שעל קניון רמת אביב. פדיון ממוצע של מעל 4,700 שקל למ"ר, צילום: עמית שעל

אורי אבל יסיים את תפקידו במליסרון באופן רשמי ב־15 ביולי 2013 לטובת מעבר לקבוצת עזריאלי. אבל מונה לתפקיד סגן מנכ"ל קניוני עזריאלי וייכנס לתפקידו בתחילת אוגוסט. הוא משאיר לבן משה קניון הנחשב לאחד הקניונים המובילים בישראל עם שווי של 1.93 מיליארד שקל, שיעור תפוסה ממוצע של 99% ופדיון ממוצע של מעל 4,700 שקל למ"ר. דמי השכירות הממוצעים בקניון רמת אביב עומדים על 482 שקל למ"ר.

מליסרון החזיקה עד לאחרונה בבעלות על קניון רננים אך חויבה על ידי רשות הגבלים עסקיים למכור אותו ביחד עם קניון סביונים שביהוד, כתנאי למיזוג עם בריטיש ישראל. הקניונים נרכשו בעסקת ענק תמורת סכום של מיליארד שקל, על ידי קבוצת השקעות בראשות בירם, מי ששימש כמנכ"ל בריטיש ישראל טרם המיזוג עם מליסרון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות