אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרה מצטרפת להוזלות: הקוטג׳ יעלה 5.98 והגבינה הלבנה - 6.68 צילום: הילה דפנה

טרה מצטרפת להוזלות: הקוטג׳ יעלה 5.98 והגבינה הלבנה - 6.68

יממה אחרי תנובה ושטראוס, מצטרפת טרה למהלך: מוזילה את הקוטג' ב-5% ואת הגבינה הלבנה ב-2.5%

02.07.2013, 19:58 | נורית קדוש

יממה אחרי תנובה ושטראוס, מצטרפת טרה למהלך הוזלת הקוטג׳ והגבינה הלבנה. מהחברה המרכזית למשקאות, בעלת מחלבות טרה נמסר היום אחר הצהרים כי הקוטג׳ יוזל ב-5 אחוז ומחירו יעמוד על 5.98 שקל והגבינה הלבנה תוזל ב- 2.5 אחוז ל- 6.68.

קראו עוד בכלכליסט

כזכור, אתמול (ב) הודיעה תנובה כי נוכח הפחתת מחיר המטרה (מחיר החלב הגולמי) ב-9.73 אגורות לליטר, התקבלה בחברה החלטה להוזיל את שני מוצרי הדגל: הקוטג׳ והגבינה הלבנה. תוך שעות ספורות, הצטרפה שטראוס למהלך וביצעה הוזלות במוצרים המקבילים מתוצרתה. בטרה, המתינו כאמור עם ההחלטה עד היום.

מחלבות טרה, צילום: עמית שעל מחלבות טרה | צילום: עמית שעל מחלבות טרה, צילום: עמית שעל

החלטתה של תנובה מבשרת על יישום הצהרותיה על כוונתה להיות חברתית יותר וקשובה לצרכן, בעקבות המחאה החברתית, שפרצה כהמשך למחאת הקוטג׳. בתנובה הפתיעו את הענף והובילו הוזלת מחירים, עוד בטרם התקבלה החלטה במשרד החקלאות להוזיל את המוצרים המצויים תחת צו הפיקוח על המחירים. בתנובה העריכו כי המתחרות ימהרו ליישר עימה קו ולהשוות את מחירי המוצרים לאלו שקבעה ואכן כך התבצעו הדברים.

לא מן הנמנע כי בהתכנסות הבאה של ועדת הפיקוח על המחירים, תתקבל החלטה להוזיל את המוצרים המצויים תחת צו הפיקוח על המוצרים. זאת, אם הירידה המצטברת במחיר המטרה של החלב תסתכם ב- 3.5 אחוז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות