אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי שירותי בריאות תתקין פתרונות של Citrix במיליון שקל

מכבי שירותי בריאות תתקין פתרונות של Citrix במיליון שקל

הפרויקט שעלותו מיליון שקל ישמש ל-Load Balance ולגישה מאובטחת מרחוק; בנוסף תתאפשר למשתמשים גישה מרחוק לשירותי המחשוב על בסיס BYOD

04.07.2013, 12:51 | כלכליסט
מכבי שירותי בריאות תתקין פתרונות של Citrix, ל-Load Balance ולגישה מאובטחת מרחוק לשירותי המחשוב שלה. בחודשים הקרובים צפויה פריסה מלאה של פתרון הגישה מרחוק על ידי הארגון. היקפו הכולל של הפרויקט הינו כמיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט, הוטמעו מכשירי NetScaler מדגם 8200 עם מערכת הפעלה 10 של Citrix, המשמשים בתור Load Balance ארגוני ראשי, דרכו מופעלות כל האפליקציות הקריטיות של הארגון, עם אלפי connections בכל זמן נתון. המערך הינו בעל תצורה של שרידות מלאה, והינם בעלי רוחב פס של עד 2G עם יכולת הכפלה.

פתרון הגישה מרחוק נועד לענות על הצורך של עובדי הארגון, הצוות הרפואי וספקי האגון, לגשת למערך המחשוב מחוץ למשרד או לאחר שעות העבודה. במסגרת הפרויקט, הוקם מערך NetScaler, המאפשר כניסה מאובטחת של משתמשים שונים לשירותי המחשוב של הארגון. המכשירים שנרכשו לטובת הפרויקט משמשים לחיבור מאובטח של מאות משתמשים.

המערכות של Citrix משמשות לגישה מרחוק לרופאים ועובדי מכבי שירותי בריאות המערכות של Citrix משמשות לגישה מרחוק לרופאים ועובדי מכבי שירותי בריאות המערכות של Citrix משמשות לגישה מרחוק לרופאים ועובדי מכבי שירותי בריאות

המערך מאפשר למשתמשים השונים גישה מרחוק לשירותי המחשוב של מכבי שירותי בריאות על בסיס BYOD (Bring Your Own Device), מכל מקום ומכל ערוץ (לרבות מכשירי מובייל וטאבלטים), באופן מאובטח ועל פי חוקי הרשאות. בין הפעולות שיתאפשרו למשתמשים נכללות, למשל, היכולת לצפות בתוצאות בדיקה או מעבדה, גישה למערך ה- ERP הארגוני, גישה לכל הקבצים ברשת וכדומה.

הפתרון יושם לפי ה-Best practice של Citrix, על פי מתודולוגית Double Hop, קרי הגעה ראשית לשרת חיצוני ואחר כך לשרת פנימי, על מנת לאבטח את הנתונים בצורה המירבית, ללא פגיעה בביצועים ובחווית המשתמש.

הפרויקט בכללותו מרחיב את השימוש של מכבי שירותי בריאות בחוות ה-Citrix של הארגון, הכוללת מעל 200 אפליקציות, ביניהן אפליקציה רפואית, יישומי Office , SAP, CRM Dynamics ועוד.

לדברי ארז ברוך, אחראי מערך Citrix במכבי שירותי בריאות, "אנו עובדים עם מוצרי Citrix מעל ל-12 שנים, ומאוד מרוצים. מוצר ה-NetScaler, המשמש בתור Load balance ארגוני, ועליונותו בתחום אבטחת המידע לאפליקציות Citrix (עם ICA Proxy), הפכו את הבחירה ב-Citrix לטבעית גם בפרויקט הנוכחי".

תומר פרי, מנהל פעילות Citrix בקבוצת אמן, אמר כי: "אנו נמצאים בצמיחה גדולה עם פתרונות ה-Networking של Citrix בישראל, ורואים דרישות גוברות מצד ארגונים, בעיקר לנוכח עידן המוביליטי, דסקטופים וירטואליים ו-BYOD, כחלק ממגמה עולמית". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות