אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייסקיור מתחילה ניסוי קליני לטיפול בגידולים סרטניים

אייסקיור מתחילה ניסוי קליני לטיפול בגידולים סרטניים

הניסוי יערך בבית חולים סנט ג'ון בקליפורניה, שיעניק לו מימון מלא; המערכת של אייסקיור משמשת בשלב זה להסרת גידולים שפירים בלבד

04.07.2013, 13:51 | מיקי גרינפלד

חברת אייסקיור מדיקל, העוסקת במחקר ופיתוח של מכשור רפואי בתחום בריאות האישה, הודיעה היום (ה') כי מכון הסרטן ג'ון ווין (John Wayne) של בית החולים St. John’s Health Center בקליפורניה החל בגיוס חולות לניסוי קליני של טיפול בסרטן שד בעזרת מערכת ה- IceSense3 של אייסקיור.  

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת המחקר, תיבדק בפעם הראשונה בעולם, בנוסף להריסת הגידול עצמו, גם השפעת הקפאת הרקמות על הגברת התגובה החיסונית שנלחמת ביצירת התאים הסרטניים. בשלב זה נעשה שימוש במערכת של אייסקיור להסרת גידולים שפירים בלבד.

חזי הימלפרב מנכ"ל אייסקיור, צילום: אילן בשור חזי הימלפרב מנכ"ל אייסקיור | צילום: אילן בשור חזי הימלפרב מנכ"ל אייסקיור, צילום: אילן בשור

לפני כשבועיים דיווחה אייסקיור כי קיבלה שיפוי ביטוחי מחברת הביטוח הרפואי HCSC, המאגדת בתוכה את חברות הביטוח הרפואי Blue Cross Blue Shield של מדינות טקסס, אילינוי, אוקלהומה ונבאדה. אייסקיור ממשיכה במאמציה להרחיב את הכיסוי הביטוחי לפרוצדורה שלה אצל חברות ביטוח נוספות.

אייסקיור פועלת בתחום הטיפול הזעיר פולשני באמצעות הקפאת גידולים בגוף האישה, ללא כאב או צלקת כחלופה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול. טכנולוגיות החברה מהווה חלופה זעיר פולשנית להתערבות ניתוחית לשם הסרת הגידול. מוצר החברה המרכזי הוא ה-IceSense3, שקיבל אישורים רגולטוריים מה-FDA לשווק ומכירות בארה"ב וכן אישור CE לשיווק ומכירות באירופה.

חזי הימלפרב, מנכ"ל אייסקיור, התייחס היום להתקשרות עם מכון ג'ון ווין: "יצירת בסיס מחקרי רחב לטיפול בגידולים סרטניים באמצעות המערכת שלנו עשויה להוביל למצב בו המערכת שלנו תהווה תחליף יעיל לניתוחים להסרת גידולים סרטניים מסוימים כפי שהמערכת שלנו מחליפה ניתוחים להסרת גידולים שפירים. מוסדות רפואיים מגלים עניין רב במערכת החדשנית של אייסקיור ופונים אלינו על מנת לבצע ניסויים במערכת במימון מלא שלהם. אנו שמחים שמכון John Wayne שהינו אחד המכונים המוערכים והמכובדים יבצע ניסוי במערכת ומאמינים שמרכזים רפואיים נוספים יבואו בעקבותיו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות