אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קליקסופטוור שוב מפרסמת אזהרת רווח

קליקסופטוור שוב מפרסמת אזהרת רווח

צופה הכנסות של 110-115 מיליון דולר ב-2013 לעומת תחזית קודמת להכנסות של 120-125 מיליון דולר

08.07.2013, 15:42 | ניר צליק
קליקסופטוור, ספקית פתרונות ניהול כוח אדם ואופטימיזציה של מערכי שירות, חותכת היום (ב') שוב את תחזיותיה. החברה צופה הכנסות של 110-115 מיליון דולר בלבד לעומת התחזית הקודמת להכנסות של 120-125 מיליון דולר בשנת 2013. לרבעון השני צפתה החברה הכנסות של 24.5 מיליון דולר, עלייה של 9% לעומת הרבעון המקביל. ההפסד הנקי המתואם צפוי להסתכם ב-2.1-2.5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

קליקסופטוור מייחסת את הצמיחה הנמוכה מהצפי בהכנסות בעיקר למעבר מהיר מהצפוי למכירות של פתרונות מבוססי ענן במודל תוכנה כשירות (SaaS). במקביל למעבר זה היו מספר עיכובים בסגירת עסקות כאשר הלקוחות בחנו את האופציות העומדות מולם – עסקת ענן או עסקת רישוי. החברה רואה במעבר למודל תוכנה כשירות התפתחות רצויה בטווח הארוך, אך עשויה להשפיע בטווח הקצר על שיעור הצמיחה. בנוסף, למרות שמוצרי החברה מתחילים ליצור עניין בטריטוריות חדשות, תהליכי סגירת העסקות ארוכים יותר ממה שצפתה החברה בעבר.

קליקסופטוור, צילום: בלומברג קליקסופטוור | צילום: בלומברג קליקסופטוור, צילום: בלומברג

קליקסופטוור פירמסה שתי אזהרות רווח במהלך שנת 2012, כאשר בשנים האחרונות לא הצליחה החברה לנהל בצורה טובה את הציפיות של שוק ההון מהחברה. החברה העלתה והורידה תחזיות באופן תכוף והקשתה על המשקיעים להבין כיצד ייראו הרבעונים של החברה מבעוד מועד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות