אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מי אישר לכם למנות את דני נווה ליו"ר כלל ביטוח?" צילום: אלכס קולומויסקי

"מי אישר לכם למנות את דני נווה ליו"ר כלל ביטוח?"

הפניקס, פסגות וקרן יורק שלחו מכתב חריף להנהלת אי.די.בי התוקף את מינויו של דני נווה ליו"ר כלל ברקע המאמצים למכור את השליטה בחברה

08.07.2013, 16:24 | רחלי בינדמן

נציגות מחזיקי האג"ח של אי.די.בי פתוח המורכבת מחברת הביטוח הפניקס, קרן יורק ובית ההשקעות פסגות מתנגדים נחרצות למינוי של דני נווה ליו"ר כלל ביטוח.

אתמול שיגרה הנציגות מכתב חריף להנהלת אי.די.בי בדרישה להעביר להם תוך שלושה ימים הסברים לגבי מינוי של נווה לתפקיד יו"ר כלל ביטוח.  

קראו עוד בכלכליסט

לטענת הנציגות "מינויו של מר דני נווה לתפקיד יו"ר דירקטוריון כלל ביטוח תוך שמוענקים לו תנאי העסקה ותנאי פרישה מפליגים, מהווה בעיני הנציגות והנאמנים המשך ישיר לתופעה הנפסדת של מינוי בעלי תפקידים בקבוצה לפי קרבתם לבעל השליטה ולא לפי כישוריהם".

 

עוד נכתב כי על רקע העובדה שכלל ביטוח עומדת למכירה בימים אלו ממש, תנאי הפרישה המפליגים של מר נווה, בדגש על תקופת ההסתגלות הארוכה, יהפכו מעלות עתידית תיאורטית לעלות מיידית על קופת כלל ביטוח ופגיעה שוויה.

 

ג ג'רמי בלנק, קרן יורק | צילום: אוראל כהן ג

הנציגות דורשת מאי.די.בי פיתוח לחשוף מיהו בעל התפקיד שהציע לנווה את תפקיד יו"ר הדירקטוריון, מיהו האדם אשר נשא ונתן עם נווה באשר לתנאי העסקתו כיו"ר הדירקטוריון, אילו טעמים עמדו בבסיס החלטת החברה לתמוך במינוי יו"ר דירקטוריון חדש לכלל ביטוח דווקא בימים אלו, ובהחלטה להעניק לו את תנאי השכר והפרישה שהוצעו לו. כל זאת, בצל החלטת בית המשפט לפיה על אי.די.בי פיתוח להיקשר בעסקה למכירת כלל ביטוח במהלך השבועות הקרובים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות