אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דן חלוץ ירכוש מניות בג'ובקיט ב-250 אלף שקל צילום: בועז אופנהיים

דן חלוץ ירכוש מניות בג'ובקיט ב-250 אלף שקל

הרמטכ"ל לשעבר מונה לפני כחודשיים ליו"ר החברה, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות בתחום משאבי אנוש; חלוץ יקבל בנוסף חבילת מניות בשווי כלכלי של כ-44 אלף שקל

11.07.2013, 10:42 | מיקי גרינפלד

הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ רוכש מניות בג'ובוקיט החזקות, החברה שבה מונה כיו"ר לפני כחודשיים. חלוץ יבצע השקעה פרטית בסך 250 אלף שקלים בתמורה למניות, ויקבל במקביל אופציות של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

האופציות שיקבל חלוץ תהיינה ניתנות למימוש למניות בעבור תוספת מימוש של 140.25 אגורות לכל מניה. שווי מניית הייחוס שנקבע בהסכם הוא 127.5 שקלים, מחיר הנעילה של אתמול. השווי הכלכלי של האופציות עומד על כ-44 אלף שקל, ולאחר המימוש הן יהוו 0.54% ממניות החברה.

ג'ובוקיט החזקות (לשעבר דנידב) הציבורית העוסקת בפיתוח ובהפעלת טכנולוגיות אינטרנט בתחום משאבי אנוש. חלוץ מונה כיו"ר החברה לפני כחודשיים, במקומו של המייסד אריק פילסטיין.

דן חלוץ, צילום: בועז אופנהיים דן חלוץ | צילום: בועז אופנהיים דן חלוץ, צילום: בועז אופנהיים

בעת המינוי הודיעה החברה כי חלוץ יקבל שכר חודשי ברוטו של 8,333 שקל בלבד, כששכרו השנתי  צפוי להסתכם בכ־100 אלף שקל בשנה. כמו כן, חלוץ קיבל במסגרת המינוי חבילות אופציות ל־1.9% מהחברה, במחיר מימון הנמוך ב־17% ממחיר המניה.

שווי האופציות שקיבל חלוץ במסגרת המינוי הוערך ב-416 אלף שקל. הסכם האופציות הנוכחי מתווסף לחבילת האופציות הראשונית, אף שתנאיו, כאמור לעיל, שונים.

במסגרת ההסכם הנוכחי התחייב חלוץ שלא למכור את זכויותיו בניירות למשך 12 חודשים מיום ההקצאה.

חלוץ אמר בעקבות הדיווח: "אני שמח שניתנה לי ההזדמנות לבצע השקעה בחברה. חודש ימים עם החבורה המקצועית הזאת הם די כדי להבין את הפוטנציאל הרב שיש לה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות