אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית טויוטה: לא נייקר את המשפחתית שלנו באוגוסט

יבואנית טויוטה: לא נייקר את המשפחתית שלנו באוגוסט

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לא תייקר את הקורולה המשפחתית עם כניסת המיסוי הירוק החדש לתוקף, כך הודיע היום רן דנאי, מנכל יוניון מוטורס יבואנית טויוטה

11.07.2013, 10:33 | תומר הדר

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לא תייקר את הקורולה המשפחתית עם כניסת המיסוי הירוק החדש לתוקף, כך הודיע היום רן דנאי, מנכל יוניון מוטורס יבואנית טויוטה.

קראו עוד בכלכליסט

טויוטה קורולה. למרות כניסת המיסוי הירוק לא תתייקר טויוטה קורולה. למרות כניסת המיסוי הירוק לא תתייקר טויוטה קורולה. למרות כניסת המיסוי הירוק לא תתייקר

לדברי דנאי, הקורולה החדשה שהוצגה בשבוע שעבר ממוקמת בקבוצת הזיהום השלישית ולכן לא תתייקר.

כזכור, מחירה של הקורולה האוטומטית הוא 128 אלף שקלים בגרסת הבסיס, מחיר קרוב לזה של המחתרות, יונדאי I35 ופורד פוקוס, הצפויות ככל הנראה להתייקר באוגוסט הקרוב עם כניסת מתווה המס הירוק החדש לתוקף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מגיב מס' 6 צודק ב100%. יש סיכוי גבוהה שבאוקטובר- נובמבר המחירים ירדו חזק.
בתור מי שמעורב במחסני הבונדד ידוע שבנובמבר מגיעים דגמי 2014 החדשים והיבואנים חייבים לשחרר מהמכס ולאכסן בבונדד. היום המחסנים מלאים ואין כבר מקומת במגרשי המכס. מי שיש לו סבלנות שיחכה למבצעים שיחלו מיד אחרי החגים. ושימו לב השנה זה יהיה מוקדם יותר מבשנים הקודמות. חוץ מחב' קיה וחב' יונדאי שעוד מוכרות קצת, שאר החברות בלחץ. אין ספק שכדאי לחכות ולא למהר.
אבי הנהג , רעננה  |  11.07.13
6.
לא לקנות.להמתין למבצעי החגים. המחירים יצנחו ב15% .מי שימתין ירוויח.
בתור מומחה מאגף השדרדלים של משרד התחבורה, אני מציע להמתין. שר התחהורה אמר שהמחירים ירדו באוקטובר -נובממבר והוא צדק. כבר עכשיו כל היבואנים בלחץ ומחכים לראות מה יהיה? בגלל הזברדילים וחלקי החילוף האורגניים יש סיכוי להורדת מחירים משמעותית. חכו ותרוויכו.
קרלה ברוני , מילנו  |  11.07.13
לכל התגובות