אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורבוטק הכריזה על שינוי ארגוני: תקים שתי יחידות עסקיות חדשות

אורבוטק הכריזה על שינוי ארגוני: תקים שתי יחידות עסקיות חדשות

החטיבה הראשונה תעסוק באסטרטגיה ופיתוח עסקי והשנייה במוצרים בינלאומיים ותכיל בתוכה את חטיבת המחקר והפיתוח

11.07.2013, 13:32 | שי סלינס

חברת אורבוטק, יצרנית ציוד הבדיקה למעגלים מודפסים ומסכים שטוחים, דיווחה היום היום (ה') על שינויים מבניים בארגון החברה הכוללים הקמת שתי יחידות עסקיות חדשות. היחידה הראשונה תעסוק באסטרטגיה ופיתוח עסקי והשנייה במוצרים גלובלים.

קראו עוד בכלכליסט

היחידה לאסטרטגיה ופיתוח עסקי שתנוהל על ידי ריצ'ארד קלפהולץ (Richard Klapholz), שיכהן כסגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ופיתוח עסקי באורבוטק, תתמקד בפיתוח המוצרים של אורבוטק בשווקים חדשים ואיתור הזדמנויות צמיחה חדשות.

החטיבה השנייה שתכיל למעשה את את מחלקת המחקר והפיתוח הישנה של אורבוטק, תנוהל על ידי יובב שמח שיכהן כסגן נשיא תאגידי ומנהל מוצר ראשי, ותהיה אחראית על תוכניות הפיתוח של החברה בטווח הקצר ובטווח הארוך.

מפעל אורבוטק ביבנה, צילום: טל שחר מפעל אורבוטק ביבנה | צילום: טל שחר מפעל אורבוטק ביבנה, צילום: טל שחר

אשר לוי, מנכ"ל החברה התייחס להחלטה של החברה ואמר כי "השינויים שביצענו נועדו לבסס את החברה בשנים הקרובות. סימנו את הצמיחה של החברה כיעד עיקרי באורבוטק על ידי כך ששמנו את עסקי הליבה שלנו במוקד. אני מצפה שמהלך זה יתורגם לעסקים חדשים עבור אורבוטק החל משנת 2014, וכמובן מעבר לה".  

ברבעון הראשון של השנה עקפה אורבוטק את התחזיות המוקדמות של האנליסטים וסיפקה תחזית אופטימית לרבעון השני. ההכנסות של אורבוטק ירדו ל-95.5 מיליון דולר לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה, שבו רשמה החברה הכנסות של 96.4 מיליון דולר, ולעומת הכנסות של 97.1 מיליון דולר שרשמה ברבעון האחרון של 2012. עם זאת, מדובר בהכנסות שעקפו את צפי האנליסטים - 90.4 מיליון דולר ברבעון הראשון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות