אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הזמר קובי פרץ יועמד לדין בכפוף לשימוע על השמטת הכנסות ואיומים צילום: מיכאל קרמר

הזמר קובי פרץ יועמד לדין בכפוף לשימוע על השמטת הכנסות ואיומים

עפ"י הודעת הפרקליטות, פרץ הגיש לכאורה לפקיד השומה דו"חות כוזבים במסגרתם השמיט בזדון הכנסות בהיקף של 5.2 מיליון שקל

11.07.2013, 17:47 | יצחק דנון

הזמר קובי פרץ יועמד לדין בכפוף לשימוע בהאשמות של השמטת הכנסות, דיווח כוזב במטרה להתחמק מתשלום מס, ואיומים כלפי אמרגנו לשעבר יוחאי יעיש. כך עולה ממכתב זימון לשימוע שנשלח לפרץ על ידי פרקליטות מחוז ת"א. 

קראו עוד בכלכליסט

על פי המכתב, בשנים 2009-2005 הגיש לכאורה פרץ לפקיד השומה דו"חות כוזבים במסגרתם השמיט בזדון הכנסות בהיקף של 5.2 מיליון שקל.

הזמר קובי פרץ (ארכיון), צילום: מיכאל קרמר הזמר קובי פרץ (ארכיון) | צילום: מיכאל קרמר הזמר קובי פרץ (ארכיון), צילום: מיכאל קרמר

פרץ יועמד לדין גם בחשד להגשת ידיעות כוזבות למנהל המכס והמע"מ במטרה להתחמק מתשלום מס בסך כ-830 אלף שקל. בנוסף, יואשם פרץ בכך שלא דיווח במסגרת הצהרת הון על כספת ששכר.

פרץ יועמד לדין גם באשמה של ביצוע עבירת איומים בכך שבאחד מימי פברואר 2012 הוא שלח מסרון מאיים לאמרגנו לשעבר יוחאי יעיש.

קובי פרץ זומן על ידי הפרקליטות לשם השמעת טענותיו בהליך שימוע שיתקיים בפני פרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה). הפרשה נחקרה על ידי רשות המסים באמצעות פקיד שומה-חקירות י"ם ועל ידי מחלקת ההונאה במחוז המכרז של משטרת ישראל.

מטעמו של הזמר קובי פרץ לא התקבלה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
התגובה במוסף ידיעות אחרונות של יום ו' - העובדות לא מבלבלות אותו
למרות השיר שלו "בלבלי אותי". התשובה שם למציאת הכספת עם מאות אלפי דולרים, עשרות אל פי וירו ושקלים שהייתה בבית שלו - זה לא שלי. מעניין כמה אנשים מחזיקים בביתם כספות של אחרים. התשובה לתקיפה עם מים - הוא קילל אותי. - תשובה ברמה של ילד בגן. גם לעניין האיום בsms הוא הודה אך טען שזה בתשובה - לא מכיר סעיף של "הגנה עצמית" של איום כנגד איום נטען. התשובה לשאלה אם הוא לא ידע כמה הוא מרוויח - היה הבדל בין קיץ לחורף ? מי שמעריץ עיוור יאמין לכל דבר גם אם הוא יגיד שחייזרים העבירו את הכסף לאמרגן שלו. גם הפרידה מהיחצני"ת נעשתה הרבה אחרי הפרידה מהאמרגן שלו. - לא ברור מדוע עוה"ד שלו אפשרו לו שכל השקרים יצאו יחדיו בכתבה אחת הזויה. אם הוא עשה בשנתיים יותר ממה שהאמרגן שלו הרוויח עבורו ב- 10 שנים אז איך הוא עדיין בדירה שכורה ? והשיא - הוא תוקף את איל גולן בהתנהלות עם אשתו !!! מי שעמד על סף גירושין מקנא במי שהצליח במקום בו הוא נכשל ?
דן , מרכז  |  14.07.13
לכל התגובות