אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Potto: הגרלת לוטו בינלאומית בחינם, בסמארטפון שלכם

Potto: הגרלת לוטו בינלאומית בחינם, בסמארטפון שלכם

אפליקציה חדשה מאפשרת לגולשים מכל העולם להשתתף בהגרלת לוטו כאשר התשלום הוא צפייה בסרטונים פרסומיים. הפרסים הגדולים ביותר מגיעים בשלב זה לעשרות אלפי דולרים

14.07.2013, 13:55 | נמרוד צוק
אפליקציית מובייל קוריאנית חדשה בשם Potto מביאה קונספט חדש לעולם ההימורים באינטרנט: מדובר בהגרלת לוטו בינלאומית שהכניסה אליה אינה כרוכה בתשלום - אלא בצפייה בחמישה סרטוני פרסומת למשחקי מובייל. הפרסים נעים בין כמה עשרות דולרים לזוכי המקום הרביעי ועד עשרות אלפי דולרים למקום הראשון.

קראו עוד בכלכליסט

לאחר הצפייה בסרטונים, המשתמש בוחר רצף מספרים (בדומה להגרלת לוטו רגילה) או מבקש מהאפליקציה להגריל עבורו רצף אקראי. פעם בשבוע נערכת ההגרלה, שמשודרת בלייב ברשת ונערכת בשיטה המסורתית של כדורים צבעוניים ועליהם מספרים שמעורבבים במיכל שקוף, מתוכם נבחרים שמונה כדורים אקראיים. את ההגרלה מנחה דמות של פינגווין כחול גדול - סמל החברה.

אפליקציית Potto אפליקציית Potto אפליקציית Potto

שליש מההכנסות - לצדקה

הכנסות החברה מגיעות מיצרניות המשחקים שרוכשות את זמן האוויר, כאשר 50% מהרווחים מועברים לזוכים, 30% נתרמים לארגוני צדקה בדרום קוריאה והשאר נותר בידי החברה. הגרסה הראשונה יצאה לאחרונה לאייפון, ובקרוב אמורה לצאת גם גרסה למכשירי אנדרואיד.

מייסד החברה, מנצ'ול קו, הסביר ל-The Next Web כי בניגוד לאפליקציות הלוטו הקיימות שפעלו כגרסה ניידת להגרלות מקומיות קיימות, הוא רצה ליצור הגרלה גלובלית - ולמרות שכרגע 80% מהטראפיק של החברה מגיע מקוריאה, הוא מאמין כי למשתמשי החברה יצטרפו בקרוב אנשים רבים מסין, יפן ומדינות אחרות. בעתיד מתכננת החברה להוסיף קטגוריות וידאו נוספות כמו מוזיקה, סרטים וסרטונים לימודיים.
 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הגרלות לוטו בינלאומיות
זו לא הגרלה עולמית. זו בסך הכל סוג של קזינו היות והבית (החברה) מקיימת את ההגרלה. הגרלות בינלאומיות אלו הגרלות כמו הpowerball , megamillions , euromillions וכו'.. אש מנוהלות ע"י המדינות או גוף מטעמן כמו מפעל הפיס. הגרלות כאלו ניתן לרכוש באתרים כמו www.icelotto.com אשר מציע לרכוש כרטיסים להגרלות הללו וזאת היות ולא ניתן לעשות זאת באופן ישיר. אומנם לפי מה שבדקתי האתר הזה חוסם ישראלים מלרכוש כרטיסים אצלו. שיההי לכולם בהצלחה בכל מקרה.
דורון , תל אביב  |  14.07.13
6.
מודל עם זקן...
מודל עסקי כזה היה נפוץ (והצליח מאוד) לפני כעשור, תחת המושג FREE LOTTO, אם כי אז היה פרס ראשון משמעותי של ממיליון דולר ומעלה שכוסה על ידי ביטוח... לאחר ההתלהבות הראשונית, ולאחר שאנשים הבינו את הסיכוי האפסי לזכות ואת הסיכון שזה לא יקרה לעולם בשל חוסר הפיקוח על מפעילי המשחק, המודל גווע ונעלם. מוזר שנסיון כזה להחיות את המודל אם כי בגרסה פחות אטרקטיבית זוכה לכותרות ראשיות בכלכליסט...
14.07.13
לכל התגובות