אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
PTC האמריקאית רוכשת את אניגמה הישראלית ב-10 מיליון דולר

PTC האמריקאית רוכשת את אניגמה הישראלית ב-10 מיליון דולר

מרבית עובדי אניגמה ישולבו במרכז הפיתוח של PTC בהרצליה. אניגמה מפתחת תוכנה לניהול ואחזקה של מאגרי רכיבים טכניים כגון ציוד תעשייתי כבד, חלפי מטוסים ורכבים וציוד מכני

16.07.2013, 15:20 | רפאל קאהאן

חברת PTC האמריקאית, הודיעה היום (ג') על רכישתה של חברת אניגמה הישראלית, ממידע שהגיע לידי כלכליסט מוערכת הרכישה בכ-10 מיליון דולר. אניגמה מפתחת תוכנה לניהול ואחזקה של מאגרי רכיבים טכניים כגון ציוד תעשייתי כבד, חלפי מטוסים ורכבים, ציוד מכני וכד' (Electronic Parts Catalog & MRO).

קראו עוד בכלכליסט

התוכנה שפותחה בחברה מנהלת את חיי המוצר מרגע הייצור ועד שהוא יוצא משימוש והיא מותקנת בכל העולם אצל חברות תעופה ורכב כגון: פורד, פדקס ועוד. מרבית עובדי החברה ישולבו במרכז הפיתוח של PTC בהרצליה.

PTC הינה חברה אמריקאית שבסיסה בבוסטון והיא נסחרת בנאסד"ק. החברה עוסקת בפיתוח תוכנה לניהול התכנון, הפיתוח והיצור של מוצרים הנדסיים ((PLM, תוכנות בתחום התיב"ם (CAD), ניהול מחזור חיי פיתוח תוכנה (ALM) וניהול מחזור חיי השירות (SLM), החברה מעסיקה מעל 6,000 עובדים ומחזור המכירות שלה בשנת 2012 הסתכם בכמיליארד ושלוש מאות מיליון דולר.

עם לקוחותיה של PTC נמנות חברות הייצור והטכנולוגיה מהגדולות בעולם, ביניהן: טויוטה, לוקהיד מרטין, בואינג, אאודי, קאטרפילר, ג'נרל אלקטריק, רייתיאון, EADS, סמסונג, Dell, טושיבה, מוטורולה ועוד.

התוכנה של PTC מאפשרת לתכנן מוצרים -בתלת מימד, ולנהל את כל חיי המוצר משלב הרעיון, התכנון, הייצור ועד התמיכה אצל הלקוח. התוכנה מאפשרת לתכנן את המוצר באופן דיגיטלי, לראות אותו בתלת מימד, לבחון כיצד כל המרכיבים שלו משתלבים יחד ולאפשר ללקוחות או ספקים לבחון אותו בשלבי התכנון ולשנות אותו בקלות יחסית עוד בטרם הגיע לשלבי הייצור.

זיו בלפר, מנהל מרכז הפיתוח של PTC בישראל זיו בלפר, מנהל מרכז הפיתוח של PTC בישראל זיו בלפר, מנהל מרכז הפיתוח של PTC בישראל

בימים אלה נמצאת החברה בתהליך של הרחבת מרכז הפיתוח המקומי והיא מגייסת עשרות עובדים חדשים בנוסף לעשרות עובדי אניגמה שמצטרפים אליה עם הרכישה.

 

מרכז הפיתוח של PTC בישראל פועל מאז 1991 כמרכז הפיתוח הראשון של החברה מחוץ לארה"ב. כיום מועסקים בו כ-250 עובדים בשני אתרים, בהרצליה ובחיפה. מרכז הפיתוח הישראלי הוא מרכז הפיתוח השני בגודלו בעולם של PTC מחוץ לארה"ב.

 

בשנים האחרונות PTC הגדירה את מרכז הפיתוח בישראל כמרכז פיתוח אסטרטגי, כתוצאה מכך המרכז שולש גודלו בפחות מעשור. המרכז הישראלי אחראי לפיתוח המוצרים המובילים של החברה האמריקאית.

ב-PTC מאמינים כי פתרונות התוכנה של אניגמה, משלימים את היצע הכלים בתחום ה SLM (Service lifecycle management) ויסייעו לבדל אותה ממתחרותיה. מוצרי אניגמה אוגרים מגוון רחב של מידע הנדסי ממקורות שונים והופכים אותו נגיש לטכנאים ולקוחות קצה על מנת להפעיל, לתחזק ולתת שירות למוצרים מורכבים.

"התוספת של הטכנולוגיה של אניגמה לסל הפתרונות של PTC, מרחיבה את יכולותינו", אומר זיו בלפר מנהל מרכז הפיתוח של PTC בישראל. " הסיבה שאניגמה הייתה רכישה אטרקטיבית עבורנו היא התאמת הטכנולוגיה לאסטרטגיה של PTC , הידע והניסיון הרב של עובדי אניגמה, ומאגר הלקוחות המרשים שלה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות