אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מזראטי גיבלי הוצגה בישראל

מזראטי גיבלי הוצגה בישראל

היבואנית אוטו איטליה חושפת היום את הדגם הראשון מאז השתלטותה של אוויס על החברה. בניגוד לדגמים אחרים, הגיבלי ממוצבת מול מכוניות מנהלים בינוניות כגון ב.מ.וו סדרה 5

17.07.2013, 10:57 | תומר הדר

אוטו איטליה, יבואנית מזראטי חושפת היום את הדגם הראשון מאז השתלטותה של אוויס ישראל על החברה. בשונה מרוב דגמי מזראטי שיובאו עד כה לישראל, הגיבלי ממוצבת מול מכוניות מנהלים בינוניות כגון ב.מ.וו סדרה 5. 

מזארטי גיבלי מזארטי גיבלי מזארטי גיבלי

מחירה של הגיבלי יחל ב-590 אלף שקלים עבור גרסת הבסיס, המזראטי הראשונה המשווקת בישראל עם מנוע טורבו דיזל. דגם זה ייובא ארצה בהזמנה מיוחדת. מעליה מצויה גרסת ה-3.0 ליטרים, שמנועה מפיק 330 כוחות סוס. מחיר גרסה זו יחל ב-599 אלף שקלים. מעליה ממוצבת גרסת ה-S הספורטיבית המצוידת במנוע בנפח 3.0 ליטרים המפיק 410 כוחות סוס. מחיר גרסה זו יחל ב-720 אלף שקלים.

לדברי יואב הורביץ, מנכ"ל אוויס ישראל, בשנת 2015 יצטרף לגיבלי גם רכב כביש שטח של מזראטי. לדברי הורביץ: "איננו עומדים לשלב את הגיבלי בצי ההשכרה של אוויס, מדובר במהלך שאינו כלכלי". לדברי הורביץ: "צפי המכירות הוא כ-80 השנה. לאחר השתלטותנו על החברה, בכוונתנו לנהל אותה באופן יסודי שיכלול גם מערך טרייד אין, שעד כה לא היה בחברה".

לפני מספר שבועות מכר איש העסקים זוהר אלון, מקים אוטו איטליה, את מחציתו בחברה תמורת שמונה מיליון שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות