אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רינה שאינסקי לא תמשיך לקרן הבאה של כרמל ותתמקד במחשוב רפואי צילום: עמית שעל

רינה שאינסקי לא תמשיך לקרן הבאה של כרמל ותתמקד במחשוב רפואי

שאינסקי, מהשותפות הראשונות בכרמל, תמשיך לכהן בדירקטוריונים של חברות כ-myThings, Perfecto Mobile ואחרות. היא תצמצם את מעורבותה בקרן הבאה של כרמל, שהגיוס עבורה יסתיים ב-2014

17.07.2013, 11:13 | אסף גלעד
רינה שאינסקי, אחת השותפות הכלליות בקרן ההון סיכון כרמל לא תמשיך לקרן הבאה, כרמל 4. תחת זאת, תתמקד שאינסקי בפעילות השקעות בתחום המחשוב הרפואי, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

שאינסקי לא עוזבת את קרן כרמל והיא תמשיך לכהן כרגיל בדירקטוריונים של חברות הפורטפוליו אותן ליוותה בהן myThings, Perfecto Mobile, Kontera, Skybox, Tonara ו-Desti, חברות פורטפוליו של שלושת הקרנות הקודמות של כרמל.

רינה שאינסקי, שותפה בקרן כרמל, צילום: עמית שעל רינה שאינסקי, שותפה בקרן כרמל | צילום: עמית שעל רינה שאינסקי, שותפה בקרן כרמל, צילום: עמית שעל

עם זאת, שאינסקי תקטין את מעורבותה בקרן הבאה של כרמל שצפויה להיסגר רשמית בתחילת 2014, ותהפוך משותפה כללית לשותפה עצמאית בקרן (Venture Partner), כלומר שותף שאינו מבצע השקעות חדשות, אך משמש כיועץ לחברות פורטפוליו.

היעד הבא: אלגוריתמיקה רפואית וביו אינפורמטיקה

שאינסקי מבצעת את המהלך במטרה להתמקד בהשקעות בתחום המחשוב הרפואי. בעוד שהקרן עצמה אינה משקיעה בתחומי מדעי החיים, תתמקד שאינסקי בהשקעות בשני תחומים מרכזיים של מחשוב רפואי: יישומים של ביו אינפורמטיקה לצורך אבחון או טיפול המבוסס על ניתוח של הרצף הגנטי האישי, ויישומי אלגוריתמיקה לאבחון מדדים רפואיים. היא בוחנת בימים אלה את פעילותה בתחום ובחודשים הקרובים תקבל החלטה לגבי אופי פעילות ההשקעה.

רינה שאינסקי פעילה בקרן כרמל מאז גיוס הקרן הראשונה ב-1999 יחד עם שלמה דוברת ואבי זאבי. קודם לכן שימשה כסמנכ"לית פיתוח עסקי ואחראית על השקעות בתחום התוכנה בכלל השקעות, וכן שימשה בתפקיד מנהלת הפיתוח בטכנומטיקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות