אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש עיריית קרית אונו הורה לחסום כבישים בשל "פגיעה באיכות התושבים" צילום: ראובן שוורץ

ראש עיריית קרית אונו הורה לחסום כבישים בשל "פגיעה באיכות התושבים"

לדברי יוסי נשרי, בקרוב אמורות לקום בגני תקווה שכונות חדשות שיכילו אלפי בעלי מכוניות, כך שהגישה למרכז או לכביש 4 תתבצע דרך קרית אונו ותקשה על תשובי העיר

18.07.2013, 09:50 | ליאור גוטמן

בכירי משרד התחבורה צפויים להגיע הבוקר (ה') לפגישת חירום בעיריית קרית אונו כדי למנוע חסימת כבישים מאולתרת שבוצעה בעיר בטענה של פגיעה באיכות החיים.

קרית אונו (ארכיון), צילום: עמית שעל קרית אונו (ארכיון) | צילום: עמית שעל קרית אונו (ארכיון), צילום: עמית שעל

החסימה בוצעה בהוראתו של ראש עיריית קריית אונו יוסי נשרי שהחליט שחלק מהכבישים שעוברים בשטחו עלולים להפוך לכבישי גישה מאולתרים שישמשו אלפי נהגים ביום. התוצאה: נשרי הורה לאנשי העירייה לחסום חלק מהכבישים שעוברים

שבטח השיפוט של קריית אונו.

בשיחה עם "כלכליסט" הוא הסביר שבקרוב אמורות לקום בגני תקווה שכונות חדשות שיכילו אלפי בעלי מכוניות, כך שהגישה למרכז או לכביש 4 (כביש חיפה הישן) תתבצע דרך קרית אונו. "נציג בהקדם פתרונות תחבורתיים והנדסיים למשרד התחבורה ולרשויות התכנון כדי למנוע פגיעה באיכות חייהם של תושבינו, ולאפשר לרבבות אלפי כלי הרכב מגני תקווה יציאה ישירה לכביש מכבית", אמר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
חסימת כבישים בקרית אונו
כבר זמן רב העיריה פועלת להאטת התנועה ברחוב הראשי של קרית אונו,רחוב לוי אשכול. 1.רוב הככרות שנבנו בקריה הופכות את הכביש הדו מסלולי לכיכר בת מסלול אחד.בחלקן קיים עומס רכב כמעט בכל שעות היום ובזבוז זמן ודלק בכל פעם שעל התושבים להגיע הביתה. 2.הרמזורים שונו מרמזורים נושמים שמווסתים את התנועה לפי הנפח, לתזמון סתמי שמתעלם מהתנועה בכביש הראשי.בצורה זו מעמידים טור של עשרות מכוניות בשביל להמתין סתם בצומת כאשר לא נמצא כל רכב ממתין לחציה.כמו כן לא מאפשרים אור ירוק לתנועה בכביש הראשי כאשר אין רכב הממתין לפניה ולחצית הצומת. 3.איכות הכביש רעה מאד,בעיקר בחלקו הדרומי . וכל זאת בכדי להוציא את החשק לנהגים לחצות את הקריה,אך מירב הסבל נופל על כתפי התושבים,וזאת עוד לפני שהורחבה הבניה המתוכננת,כפי שמופיע בתירוצי העיריה בכתבה זו.
נחום פלני , גני תקווה  |  21.07.13
4.
אבל כשהכביש חסום נוסעים יותר
כשהכביש פתןוח יוצאים מגני תקוה לשכונת פסגת אונו עובקים ליד בניין מאוכלס אחד ועוד כמה אתרי בניה ומתחברים ללוי אשכול צמוד למחלף. כשהכביש פתוח נוסעים ברחוב ישעיהו וחוצכים דרך הרחובותהקטנים אבן עזרה רשי בסוף עוברים ליד העיריה מקללים את נישרי בלב ומתחברים ללוי אשכול ליד תחנת הדלק. אותו מספק מכוניות יעבור בקריית אונו עם ובלי הכביש ההבדל הוא אם הם יסעו מסביב או גם יזהמו לכם את האויר.
י.  |  18.07.13
3.
אותו ראש עיר שר שיר אחר לפני כמה חודשים
לפני כמה חודשים, במכתב רשמי לתושבי פסגת אונו ציין מר נשרי שהכביש הנ"ל אושר לפני עשור ואין דרך למנוע את קיומו. עכשיו, פחות ממאה ימים לבחירות לרשויות, נשרי חושש למקומו ומתחנף לתושבי פסגת אונו על גבם של תושבי גני תקווה ומבזבז כספי ציבור בשמירה מפני "מסתננים" מגני תקווה שיעברו דרך שכונת פסגת אונו ויפגעו בערכי הבתים. אותו ראש עיר לא מציין כי הוא גר בשכונה הזו... ומצד שני, תושבי שכונות אחרות בקרית אונו ממשיכים לסבול מהפקקים הרבים שנוצרים עקב ניקוז של כלל התנועה לכיוון צפון מקרית אונו ומגני תקווה דרך כיכר תחנת הדלק בכניסה לישוב.
ו  |  18.07.13