אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קלאב הוטל תפתח את הספרים צילום: אלירן אביטל

קלאב הוטל תפתח את הספרים

ניצחון חלקי לבעלי יחידות הנופש: ביהמ"ש הורה לחברה הפרטית לחשוף את דו"חותיה כדי לבדוק את חלוקת הוצאות התפעול

20.07.2013, 18:42 | זוהר שחר לוי

קלאב הוטל תעביר לבדיקת רואה חשבון חיצוני את דו"חותיה אף שהיא חברה פרטית, וזאת כדי לקבוע את גובה ההשתפות של בעלי היחידות בעלויות הפעלת המלון בטבריה. כך קבעה בשבוע שעבר השופטת המחוזית צילה צפת, שקיבלה בחלקה את התביעה של עמותת בעלי יחידות בטבריה קלאב הוטל, שטענו באמצעות משרד עוה"ד אמיר שפיצר ומושיק שמחיוף כי חויבו בדמי אחזקה מופרזים.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי התובעים, דמי האחזקה שנאלצו לשלם היו גבוהים באופן ניכר מהסכום שנקבע בהסכם בין הצדדים. לטענתם, הם שילמו סכום כולל של 2.2 מיליון שקל, אף שהסכום היה אמור לנוע בין 950 אלף שקל למיליון שקל בלבד. הפער בין הסכומים שימש לטענתם את קלאב הוטל למימון הוצאות התפעול של המלון, שמוטלות על החברה עצמה.

משה בובליל, בעל השליטה בקלאב הוטל, צילום: אריאל בשור משה בובליל, בעל השליטה בקלאב הוטל | צילום: אריאל בשור משה בובליל, בעל השליטה בקלאב הוטל, צילום: אריאל בשור

במסגרת ההליך הסכימה קלאב הוטל שאין להשית על בעלי היחידות את ההוצאות של שאר חלקי המלון, אך לטענתה חברת הניהול שגבתה מבעלי היחידות את הכסף אחראית לנהל רק את חלק המלון המופעל במתכונת "טיים שרינג" ולא את כלל היחידות, ולכן דרשה קלאב הוטל לדחות את התובענה על הסף. בהחלטה יוצאת דופן הורתה השופטת למנות רו"ח שיבדוק את הוצאות תפעול המלון. קלאב הוטל חויבה ב-35 אלף שקל הוצאות משפט.

מקלאב הוטל נמסר בתגובה: פסק הדין דוחה את מירב טענות עמותת בעלי היחידות בטבריה, תוך מתיחת ביקורת קשה ונוקבת על העמותה והאופן שבו ביקשה להעלות טענות אלה.

קלאב הוטל מצרה על כך שהעמותה פועלת מזה זמן ל"מרד תשלומים", גם לאור הקביעות בפסק הדין לגבי תקינות הליך קביעתם של דמי האחזקה שתשלומם נדרש מבעלי היחידות במלון בטבריה, שעה שבית המשפט דוחה, הלכה ולמעשה, את טענות העמותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
בובליל משה ובת שבע והעושק הצרכני הגדול במדינה
לאורך שנים משה ובת שבע בובליל עושקים ומתעלליםכ 40.000 משפחות שסך הכל רצו לרכוש חופשה שנתית ונפלו למלכודת של סחיטות שנוהלו עלידי עורכי דין בשם חברת קלאב הוטל. אפשר לומר שזה העושק הצרכני הגדול במדינה ואף אחד מחברי הכנסת אינו מושיע את 40.000 המשפחות בעלות יחידת נופש.
גדי , תל אביב  |  21.07.13
לכל התגובות