אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרסו מציגה: ג'יפון במחיר זול ממשפחתית

קרסו מציגה: ג'יפון במחיר זול ממשפחתית

מחירו של רנו קפצ'ור יחל ב-110 אלף של לגרסה הידנית. עם כניסת מתווה המס הירוק החדש באוגוסט עשוי מחירו של רכב הכביש שטח להתייקר בכאלף שקלים

21.07.2013, 10:22 | תומר הדר

קבוצת קרסו, יבואנית רנו, משיקה היום בישראל את רנו קאפצ'ור- רכב כביש שטח קטן המיועד להתחרות מול פיז'ו 2008 וניסאן ג'וק. הקאפצ'ור הוא רכב הכביש שטח הרך הראשון שמשווק בישראל עם מנועי טורבו בנזין קטנים - 0.9 ליטרים לדגם הידני ו-1.2 ליטרים לדגם האוטומטי שיצויד בתיבת הילוכים כפולת מצמדים. מחירו של הקאפצ'ור יחל ב-110 אלף שקל לגרסה הידנית.

רנו קאפצ רנו קאפצ'ור. זול מרכב משפחתי רנו קאפצ

הקאפצ'ור עצמו זוכה לציונים טובים במדד המיסוי הירוק: 2 מתוך 15 לגרסה הידנית ו-3 מתוך 15 לגרסה האוטומטית, ואולם, לדברי גורמים בקבוצת קרסו, עם כניסת מתווה המס הירוק החדש באוגוסט עשוי מחירו של הקאפצ'ור להתייקר בכאלף שקלים. לצידו של הקפצ'ור הוצגה גם ניסאן ליף, המכונית החשמלית הראשונה של ניסאן שתשווק בישראל. מחירה של הליף יחל ב-140 אלף שקל.

השנה נערכת תערוכת אוטו מוטורס לראשונה בקיץ במקום בחג הפסח. עם זאת, בניגוד לתערוכות קודמות, השנה בולטות בהיעדרן יבואניות רכב רבות, ביניהן נמנות רוב היבואניות הגדולות בישראל, כגון קבוצת כלמוביל יבואנית יונדאי ויוניון מוטורס יבונית טויוטה, כמו גם דלק מוטורס, יבואנית מאזדה ופורד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
תיקון ל-7 לאנגליה יש התנחלויות לממן וגם צבא
1. כמה אתה חושב עולה להחזיק בחיים את איי פוקלנד? לרבות כוחות צבא שיגנו עליה מפני פלישה ארגנטינאית? 2. כמה אתה חושב עולה שליטה על צפון אירלנד? זה לא בחינם. 3. לבריטניה יש תכנית גרעין מאוד גדולה. הם משקיעים בצוללות גרעיניות. 4. בריטניה נלחמת באפגניסטן ביחד עם ארה"ב והיתה גם שותפה בעירק. בורות זה לא תירוץ.
מישקפופר , אשדוד  |  25.07.13
לכל התגובות