אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גבעות מבקשת לאשר לטוביה לוסקין עלות שכר חודשי של מעל ל-160 אלף שקל צילום: מאיר פרטוש

גבעות מבקשת לאשר לטוביה לוסקין עלות שכר חודשי של מעל ל-160 אלף שקל

מנכ"ל השותפות יהנה גם מבונוס של 300 אלף שקל והוצאות מלאות על רכב שלא עולה על נפח של 3,000 סמ"ק; במקביל מבקשת גבעות לגייס כ-25 מיליון דולר על מנת להמשיך בקידוחי מגד 6 ו-8

24.07.2013, 11:03 | שי סלינס

שותפות גבעות, העוסקת בפיתוח שדה הנפט מגד שליד ראש העין, הודיעה היום (ד') כי היא מכנסת אסיפה כללית של בעלי היחידות על מנת לאשר גיוס הון של 20 - 25 מיליון דולר ואת שכרו של המנכ"ל טוביה לוסקין. 

קראו עוד בכלכליסט

לפי השותפות גיוס ההון נועד להבטיח את העמידה בלוחות הזמנים לביצוע קידוחי מגד 6 ו- 8 וכי ההחלטה על ביצוע הנפקת הזכויות במועד הנוכחי התקבלה כדי לנסות ולהבטיח שגיוס ההון יבוצע בטרם יגיע קידוח מגד 6 לעומק של שכבות המטרה.

כחלק מהאסיפה נדרשים כאמור, בעלי המניות, לאשר דמי ניהול חודשיים של 150 אלף שקל ללוסקין, צמוד למדד המחירים, החל מחודש אוגוסט 2013. כמו כן לוסקין יהיה זכאי לבונוס של 300 אלף שקל בגין כל קידוח שבחודשיים הראשונים של מבחני ההפקה לטווח ארוך שייערכו בו שבו יתקבל ממוצע הפקה יומי של מעל 2,500 חביות נפט ביום.

טוביה לוסקין , צילום: אוראל כהן טוביה לוסקין | צילום: אוראל כהן טוביה לוסקין , צילום: אוראל כהן

כדברי הסבר לשכר הבמוקש של לוסקין צירפה גבעות, סקר שכר שערכה חברת BDO ובו השוואות לשכר שמשולם למנכ"לים בחברות לחיפושי נפט בעלות שווי שוק דומה בארץ  העומד לטענתם על כ-209 אלף שקל בחודש.

בנוסף לוסקין גם מכהן כדירקטור בשותף הכללי ומקבל בגין כהונתו כדירקטור שכר נוסף בסך של 10 אלף שקל בחודש, הוצאות מלאות על רכב שלא עולה על 3,000 סמ"ק, פלאפון וביטוח דירקטורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה