אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלות שכרו המקסימלית של מנכ"ל נייס: 4.1 מיליון שקל צילם: אוראל כהן

עלות שכרו המקסימלית של מנכ"ל נייס: 4.1 מיליון שקל

שכר הבסיס החודשי של ברגמן עומד על 140 אלף שקל. ברגמן יקבל תוספת של 3% לבונוס עבור כל שיפור של 1% ביעדים שהוצבו לו

25.07.2013, 08:17 | ניר צליק

לראשונה זה שנים ארוכות, נחשף שלשום שכרו של מנכ"ל נייס זאבי ברגמן. לפי הזימון לאסיפת בעלי המניות של החברה שפורסם, שכר הבסיס החודשי של ברגמן עומד על 140 אלף שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

 נוסף לשכר זה זכאי ברגמן לבונוס של עד 12 משכורות חודשיות, בשווי של 1.7 מיליון שקל. לפיכך, עלות שכרו של ברגמן מסתכמת ב־3.4 מיליון שקל לכל היותר. אלא שעל רכיבים אלו מתווספות 140 אלף אופציות שיוענקו לברגמן וכן תוספות עבור הוצאות רכב, ביטוח מנהלים וכיו"ב. מלבד זאת, אם ברגמן יעמוד ביעדי הדירקטוריון שהוצבו לו, הוא יוכל לקבל בונוס גבוה יותר בהיקף של עד 2.5 מיליון שקל.

זאבי ברגמן, מנכ"ל נייס, צילום: עמית שעל זאבי ברגמן, מנכ"ל נייס | צילום: עמית שעל זאבי ברגמן, מנכ"ל נייס, צילום: עמית שעל

לפי מנגנון התגמול, ברגמן יקבל תוספת של 3% לבונוס עבור כל שיפור של 1% ביעדים שהוצבו לו. עם זאת, גובהו של הבונוס לא יעלה על 150% משכר הבסיס שלו, כך שהוא יוגבל לבונוס של 2.5 מיליון שקל. לכן אם נייס תגיע לשנה חלומית, עשוי שכרו לזנק ל־4.1 מיליון שקל.

בכל מקרה, אם ברגמן יעמוד בפחות מ־85% מיעדי החברה (המבוססים על עמידה ביעדי הכנסות ורווח תפעולי), הוא כלל לא יקבל בונוס. אם ברגמן יעמוד ב־85% מיעדי החברה הוא יקבל 70% מהבונוס המקסימלי, ואם הוא יעמוד ב־100% מיעדי החברה הוא יקבל את כל הבונוס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות