אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס הכתה את התחזיות למרות ירידה של 26% בהכנסות ל-98.2 מיליון דולר צילם: אוראל כהן

מלאנוקס הכתה את התחזיות למרות ירידה של 26% בהכנסות ל-98.2 מיליון דולר

הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-13.8 מיליון דולר, או 30 סנט מניה - לעומת תחזיות לרווח של 20 סנט למניה

24.07.2013, 23:26 | ניר צליק

מלאנוקס, יצרנית אמצעי הקישוריות לשרתים ולמחשבי על, סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 98.2 מיליון דולר, לעומת 133.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. החברה צפתה הכנסות של 92.5-97.5 מיליון דולר ואילו ציפיות האנליסטים היו להכנסות של 96.4 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי הסתכם ב-13.8 מיליון דולר או 30 סנט למניה לעומת 42.9 מיליון דולר או 99 סנט למניה ברבעון המקביל. אנליסטים צפו רווח של 20 סנט למניה כך שהחברה הכתה את תחזיות השוק הן בשורה העליונה והן בשורה התחתונה.

בימים האחרונים סבלה מניית מלאנוקס מסנטימנט שלילי על אף צבר עסקאות משמעותי עם ענקיות כגון גוגל, מיקרוסופט, וייתכן שפייסבוק. ההערכות הן כי התחרות למוצריה של החברה מצידה של אינטל צפויה להתחיל כבר בשנת 2014, והחשש של המשקיעים הוא כי התחרות מצידה של אינטל עשויה לפגוע ביכולתה של מלאנוקס לצמוח בעתיד.

מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן, צילם: אוראל כהן מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן | צילם: אוראל כהן מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן, צילם: אוראל כהן

מלאנוקס עצמה נמצאת בעין הסערה בתקופה האחרונה אחרי שאיל ולדמן, מנכ"ל החברה, החליט למחוק את המניה מהמסחר בתל אביב בעקבות העובדה כי הגופים המוסדיים הישראליים סירבו לאפשר לו לכהן כיו"ר וכמנכ"ל החברה במקביל. אירווין פדרמן מונה ליו"ר החברה תחתיו של ולדמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות