אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
10 הטעויות המביכות ביותר של מתמחים

10 הטעויות המביכות ביותר של מתמחים

המתמחה שאישר את פירסום השם "Captain Sum Ting Wong" כבדיחה גזענית על הטייס בהתרסקות מטוס "אסיאנה" לא לבד; קבלו את מצעד הטעויות של העובדים הכי לא מנוסים

25.07.2013, 16:19 | סוכנויות הידיעות

בשבוע שעבר פורסם כי מי שאישר את פירמוסם בחדשות של הכינויים הגזעניים לטייסים שנהרגו בהתרסקות מטוס "אסיאנה" היה מתמחה של המועצה האמריקאית לבטיחות בתחבורה - והמתמחה נשלח הביתה. כך מדווח אתר ביזנס אינסיידר.

על אף הטעות הנוראית, מסתבר שזו לא הטעות המביכה ביותר שעשו מתמחים.

1. בוגרת אוניברסיטת ייל, ליאן ממביס, התקבלה להתמחות בוול סטריט ז'ורנל אך עשתה כותרות בשל הסיבות הלא נכונות: העורכים גילו כי היא בודה מקורות וציטוטים לכתבות שלה. היא נשלחה הביתה.

ליאן ממביס, בדתה עובדות , צילום מסך: youtube ליאן ממביס, בדתה עובדות | צילום מסך: youtube ליאן ממביס, בדתה עובדות , צילום מסך: youtube

2. דניאל ברסילובסקי בן ה-17, עבד כמתמחה באתר הטכנולוגיה הפופולארי TechCrunch. כלומר עד שמעסיקיו גילו שהוא דרש מחברת סטארטאפ לרכוש לו מחשב נייד תמורת פרסום כתבה על החברה.

מחשב נייד אייסר S7, צילוםף בלומברג מחשב נייד אייסר S7 | צילוםף בלומברג מחשב נייד אייסר S7, צילוםף בלומברג

3. סטודנט מאוניברסיטת קולורדו שעשה את התמחותו אצל נציגי הסנאט הדמוקרטיים של מדינת קולוראדו, השליך אבקת "נצנצים" על מי שהיה אז מועמד לנשיאות ארה"ב, מיט רומני.

4. מתמחה ששמה לא פורסם, באולפני NBC עשתה את צרכיה ברחבי שתי קומות הבניין שבו שוכנים האולפנים ב-2008.

אולפני NBC, צילום: בלומברג אולפני NBC | צילום: בלומברג אולפני NBC, צילום: בלומברג

5. סטודנט בשם ג'פרי גרופאנו היה אחד מעובדי מסע הבחירות של סנאטור קולוראדו מייקל בנט ב-2010. הוא נשלח הביתה לאחר שניסה למכור פגישה אישית עם הסנאטור תמורת "תרומה" של 2,400 דולר.

6. ג'ארד אילובר, שעשה את התמחותו במחשבים עבור ממשלת אוהיו, פוטר לאחר שממכוניתו נגבה קלטת עם נתונים חשובים ביותר – שמותיהם ומספרי הביטוח הלאומי של למעלה מ-800 אלף תושבי אוהיו.

7. מתמחה מטעם המועצה האמריקאית לבטיחות בתחבורה אישר בלא משים שמות גזעניים להרוגי מטוס האסיאנה בהתרסקות שהתרחשה לא מזמן. שמות אלו שודרו בחדשות והמתמחה הוטס מעבודתו.

הכתובית מהתרסקות המטוס כפי ששודרה בשידור חי, צילום מסך: youtube הכתובית מהתרסקות המטוס כפי ששודרה בשידור חי | צילום מסך: youtube הכתובית מהתרסקות המטוס כפי ששודרה בשידור חי, צילום מסך: youtube

8. קווין קולווין, מתמחה בבנק אנגלו-אייריש, הודיע לבוס שייעדר מהעבודה שכן עליו לנסוע להוריו בשל משבר משפחתי. רק שהוא פרסם תמונות שלו ממסיבת תחפושות באותו היום כשהוא מחופש לפיה. הבוס ראה את התמונות ושלח לו מייל ובו כתב "יופי של שרביט". קולווין פוטר מיד.

קווין קולווין, התמונה המפלילה, צילום מסך: youtube קווין קולווין, התמונה המפלילה | צילום מסך: youtube קווין קולווין, התמונה המפלילה, צילום מסך: youtube

9. השחקנית רוזן בר פיטרה את המתמחה שעבדה אצלה לאחר שזו פרסמה וידאו ובו נראית בר מברברת בלהגנות שיכורה.

10. ואולי הידועה מכולם היא המתמחה המעורבת בפרשה בה הואשם ביל קלינטון בהתנהגות בלתי הולמת. מוניקה לוינסקי עשתה את התמחותה בבית הלבן ב-1995 עד שדבר הרומן שניהלה עם הבוס דלף לתקשורת וקלינטון נאלץ להעיד בפני הקונגרס.

מוניקה לווינסקי וביל קלינטון, המתמחה הידועה ביותר מוניקה לווינסקי וביל קלינטון, המתמחה הידועה ביותר מוניקה לווינסקי וביל קלינטון, המתמחה הידועה ביותר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות