אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקשר נא אלי, במטותא

PLAY

התקשר נא אלי, במטותא

מה היה קורה אם השיר "call me maybe" היה נכתב ב-1927, מה עושה סופרמן כשהוא מדוכא, מפגש מרהיב בין הגרנד קניון וניו יורק, הפתרון האמיתי לברוס וויליס ואיך חתול מתגעגע

25.07.2013, 17:10 | נמרוד צוק

1. זאת קרלי, לא לענות

זוכרים את המגה-להיט המעיק של קרלי ריי ג'ספן, "Call me Maybe"? אז פרויקט Postmodern Jukebox של המוזיקאי סקוט ברדלי עיבד וצילם אותו כפי שהיה נראה ונשמע אם היו מקליטים אותו ב-1927, וכך הפך אותו להרבה יותר נסבל.

2. דכאון של תותחופלצת

כשהאדם הממוצע חוטף דכאון קל, זה נגמר לכל היותר בצריכה מוגזמת של אלכוהול, שקיעה במרתון ארוך של "חברים" על הספה במידה ואין לו טעם בטלוויזיה, עם מאגר פיצות דקיקות או אפילו עם כמה חברים לעבודה שיעדיפו לא להגיע לפינת הקפה כשאתם בסביבה. כשזה קורה למישהו עם כוחות על, ההשלכות עלולות להיות הרבה הרבה יותר חמורות.

3. כשמנהטן והגרנד קניון נפגשו

הצלם השווייצרי גאס פטרו נסע ב-2012 לארה"ב במטרה להיחשף לחוויות חדשות. בין היתר הוא עשה מה שכמעט כל תייר עושה בארה"ב: צילם את גורדי השחקים של מנהטן, ולאחר מכן, את הגרנד קניון בנבאדה. ואז הוא עשה משהו שאף תייר עדיין לא עשה, ושילב בין השניים. התוצאה מרתקת

אני יכול לראות את הבית שלך מפה! אני יכול לראות את הבית שלך מפה! אני יכול לראות את הבית שלך מפה!

4. איך עוצרים אסטרואיד?

אם תמיד תהיתם מה הסיכוי שאסטרואיד ענק יתנגש בכדור הארץ ויכחיד את האנושות, או איך אפשר לגלות אותם מבעוד מועד ומה אפשר לעשות כדי למנוע את ההתנגשות – איש המדע הטלוויזיוני ביל ניי יספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על אסטרואידים והדרכים להתמודד איתם בהרצאה הכובשת הזו.

5. געגועים של חתול

"היי חזרת הביתה אחרי חצי שנה שלא היית פה, אני כל כך שמח לראות אותך שוב, בוא ותן לי ליטופים וחיבוקים!!!!" אמר אף חתול אף פעם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות