אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן פוטבול איבד 2 מיליון דולר בגלל ששכח מאימוני קדם עונה

שחקן פוטבול איבד 2 מיליון דולר בגלל ששכח מאימוני קדם עונה

טארל בראון, הקוורטרבק של סן פרנסיסקו פורטיניינרס, ספג קיצוץ של 2 מיליון דולר במשכורת שלו ב-2013, זאת מכיוון שלא השתתף בתכנית ההתנדבות של הקבוצה במהלך הפגרה

28.07.2013, 15:20 | סוכנויות הידיעות

טארל בראון, הקוורטרבק של סן פרנסיסקו פורטיניינרס, ספג קיצוץ של 2 מיליון דולר במשכורת שלו ב-2013, זאת מכיוון שלא השתתף בתכנית ההתנדבות של הקבוצה במהלך הפגרה.

החוזה של בראון כולל סעיף שמעניק לו העלאה בשכר הבסיס מ-925 אלף דולר ל-2.925 מיליון דולר, במידה שיופיע במהלך הקיץ במחנות האימונים.

קראו עוד בכלכליסט

המעודדות של סן פרנסיסקו. אופס, שכחנו, צילום: רויטרס המעודדות של סן פרנסיסקו. אופס, שכחנו | צילום: רויטרס המעודדות של סן פרנסיסקו. אופס, שכחנו, צילום: רויטרס

בשבוע שעבר טען בראון כי כלל לא היה מודע לסעיף, ובהתאם פיטר את הסוכן שלו, מכיוון שלא טרח לעדכן אותו באותיות הקטנות של החוזה. "לו הייתי מודע לסעיפי החוזה שלי...אבל בשביל זה אני משלם לסוכן שלי, כדי שיהנדס את החוזה ויודיע לי מה אני יכול לעשות ולא לעשות בכל הקשור לאימונים ול-OTA ודברים מסוג זה. על זה שילמתי לו אבל הוא לא עשה זאת, כך שלדעתי אין ברירה אלא לפטר אותו. כולנו אחראיים על המעשים שלו, זה חלק מהעסק".

מדובר פה בלא מעט אשמה. בהתחשב בכך ש-68% משכר הבסיס שלו בסכנה, בראון והסוכן שלו היו אמורים לדעת שעליו לקחת חלק באימונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות