אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם ה-IT יציל את הכרומבוק של גוגל? צילום: בלומברג

האם ה-IT יציל את הכרומבוק של גוגל?

מחשבי הכרומבוק הגיעו מאוחר מדי לשוק, למרות מערכת הפעלה מבוססת ענן וחומרה איכותית המכירות מדשדשות. סקר חדש בדק את כיוון ה-IT כפתרון לסוגייה

30.07.2013, 15:54 | סוכנויות הידיעות

לפטופ כרומבוק ( Chromebook) של גוגל כבר כמעט בן שנתיים, אך נראה שהרעיון שעמד מאחוריו כמעט חוסל על ידי טאבלטים כמו האייפד. אולם נותר עוד שביב של תקווה שהכרומבוק יצליח להשתלט על חלק משוק החברות, כך עולה מסקר חדש שפרסמה חברת המחקר פורסטר.

קראו עוד בכלכליסט

הסיבה לתקווה נובעת מכך שמספר מפתיע של מומחי IT, שעובדים עבור החברות השונות מקדישים למחשב של גוגל מחשבה. האתר ביזנס אינסיידר מדווח כי בסקר, שנערך לאחרונה בקרב 1,282 עובדי IT, כ-20% מהם אמרו כי הם מעוניינים לרכוש את הכרומבוק עבור החברות בהן הם עובדים.

הכרומבוק פיקסל החדש עשוי לסייע לגוגל להיכנס לשוק המחשוב הכרומבוק פיקסל החדש עשוי לסייע לגוגל להיכנס לשוק המחשוב הכרומבוק פיקסל החדש עשוי לסייע לגוגל להיכנס לשוק המחשוב

לרוע מזלה של גוגל, העניין שהם מביעים עדיין לא בא לידי ביטוי בצורת מכירות. למרות ש-16% מאנשי ה-IT רוצים לרכוש Chromebook עבור החברות שלהם, בפועל רק כ-4% משתמשים במחשב כעת, ורק ל-4% נוספים יש תכניות מוחשיות לרכוש אותו. מן הסתם פירוש הדבר כמובן שלמרבית החברות אין עניין ב-Chromebook.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות