אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Superfish גייסה 10 מיליון דולר בהובלת קרן וינטג'

Superfish גייסה 10 מיליון דולר בהובלת קרן וינטג'

רבות מהתמונות ברשת מאותרות במנועי חיפוש באמצעות הטקסט שסביבן והאתר בו מוקמו; טכנולוגיית סופרפיש מאפשרת למצוא תמונות דרך מה שמוצג בהן עצמן. לאור ההשקעה, תגייס החברה 25 עובדים לפיתוח פלטפורמת חיפוש חדשה

30.07.2013, 17:19 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ Superfish גייסה עשרה מיליון דולר באמצעות קרן וינטג', קרן ההון סיכון האמריקאית דרייפר פישר ג'ורווטסון (DFJ) ו-DFJ TamirFishman. הגיוס הנוכחי מעלה את הסכום שהושקע בחברה ל-20 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט


החברה, שמפתחת כלים לחיפוש תמונות חכם ברשת, הודיעה כי תגייס 25 מפתחים חדשים, במטרה להשלים את פלטפורמת מיפוי התמונות שהיא בונה בימים אלה ותתבסס על אלגוריתם החיפוש שלה. 

עובדי Superfish עובדי Superfish עובדי Superfish

סופרפיש הוקמה ב-2006 על ידי עדי פנחס שמשמש כמנכל החברה ומיכאל צ'רטוק שהוא סמנכ"ל הטכנולוגיות שלה. החברה זכתה להשקעה ראשונית מחממת קסניה ונצ'רס. הטכנולוגיה של החברה פותחה על ידי צ'רטוק, ביחד עם פרופ' ליאור וולף שעומד מאחורי face.com ופרופ' תומאסו פוגיו מ-MIT. לטכנולוגיה זו קיימים מגוון שימושים - החל ממציאת מוצרים דומים באתרי מסחר אלקטרוני ועד למציאת אנשים בעלי תווי פנים דומים באתרי היכרויות. החברה מעסיקה כיום 50 עובדים במשרדיה בפאלו אלטו ובפתח תקווה.

"השלב הבא באבולוציה של החיפוש"

עדי פנחס, מנכ"ל Superfish: "פלטפורמת המיפוי הויזואלית היא בעצם השלב הבא של אבולוציית החיפוש באינטרנט והיא צפויה לשנות את הצורה בה אנחנו מחפשים, מגלים, קונים ומשתפים מידע ברשתות החברתיות. היות שמנועי החיפוש הרגילים היום כלל לא מתייחסים לתמונות, אלא מתבססים על הטקסט שעוטף אותן, יש מאות מיליארדי תמונות ברשת שאינן ממפות בשום מקום ושוכבות כאבן שאין לה הופכין. התמונות האלה הן אוקיאנוס של רדום של מידע".

ב-Superfish פיתחנו טכנולוגיה לחיפוש ויזואלי ואסטרטגיות שליפת מידע, שמאפשרות לנו 'לקרוא' את התמונות ולהגיש אותן באופן רלוונטי לגולש. תוספת המימד הוויזואלי תאפשר לגולשים למצוא לראשונה פרטים שאין להם כל תיאור מילולי. יחד עם הגיוס הכספי, אנחנו יוצאים גם למסע חיפוש עובדים נרחב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות