אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורביט תספק ליצרן מטוסים אירופי מערכות ניטור ב-15 מיליון שקל

אורביט תספק ליצרן מטוסים אירופי מערכות ניטור ב-15 מיליון שקל

עסקה זו מצטרפת לעסקה קודמת לאספקת מערכת ניהול התקשורת לאותו יצרן. היקפן הכולל של העסקאות מגיע לכ-26 מיליון שקל בתוך חודשיים

31.07.2013, 13:11 | רפאל קאהאן
חברת אורביט טכנולוג'יס, המספקת פתרונות בתחומי תקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת, הודיעה אתמול (ג') על קבלת הזמנה נוספת מיצרן מטוסים אירופי גדול לאספקת מערכות ניטור בווידיאו למטוס המבוססות על טכנולוגיית ה-ORION. היקף העסקה הינו כ-15 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מערכת הניטור בווידיאו הינה המערכת השנייה של אורביט המוטמעת בקו הייצור החדש של מטוס נוסעים, הנמצא בשלבי פיתוח, של יצרן אירופי זה. עסקה זו מצטרפת להזמנה משמעותית שקיבלה אורביט, בחודש יוני השנה, מאותו יצרן לאספקת מערכות לניהול תקשורת (CMS) האחראיות על ניהול התקשורת הפנימית בתוך המטוסים. היקפן הכולל של שתי העסקאות מגיע לכ-26 מיליון שקל בתוך כחודשיים.

אורביט תספק ליצרן אירופי גדול מערכות ניטור וידיאו למטוסיה אורביט תספק ליצרן אירופי גדול מערכות ניטור וידיאו למטוסיה אורביט תספק ליצרן אירופי גדול מערכות ניטור וידיאו למטוסיה

באורביט מקווים כי עם השלמת פיתוח המטוס עשויה החברה ליהנות מהזמנות המשך, כך שהסך הכולל של ההזמנות עשוי יהיה להגיע עד כדי 150 מיליון שקל. שתי המערכות שסופקו מתבססות על טכנולוגית ORION אותה אורביט מסיימת לפתח בימים אלה.

מערכת הניטור בווידיאו אוספת קטעי וידיאו ממערך של מצלמות המפוזרות במטוס. מצלמות אלה מצלמות אזורי עניין בסביבת המטוס, הן בתוך שטח המטוס והן מחוצה לו (לדוגמא תצלומי וידיאו של קצה כנף המטוס, פתח המנוע, דלת תא הטייס, תא המטען וכו') ומציגה אותם בפני צוות הטיסה על מנת לאפשר לצוות לקבל תמונה טובה יותר על המתרחש במטוס.

בנוסף לכך, למערכת AFDX (Avionics Full Duplex Switched Ethernet) המאפשר התממשקות נוחה וקלה עם שאר מערכות האוויוניקה במטוס. המערכת של אורביט מסוגלת להתממשק גם למערכת הבידור במטוס כך שתדע להציג קטעי וידיאו רלוונטיים בפני הנוסעים. ארכיטקטורת המערכת, הכוללת רשת תקשורת IP מבוזרת, מאפשרת התאמה למגוון כלי טיס גדולים וקטנים.

עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט מסר כי: "אורביט מקדמת בשנה האחרונה אסטרטגיה להרחבת פעילותה בתחום התעופה, בדגש על שוק מטוסי הנוסעים בו מזהה החברה יתרון תחרותי למוצריה ופוטנציאל שוק אסטרטגי".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות