אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חובת ההוכחה על אלי טביב צילום: עוז מועלם

חובת ההוכחה על אלי טביב

בית"ר ממתגת את עצמה כעת כ"מותג קהילתי". בשל כך הבעלים שלה יצטרך לעשות את כל הדברים שלא עשה בהפועל כפר סבא והפועל ת"א: להתנהל בשקיפות ולהשקיע במחלקת הנוער

31.07.2013, 19:02 | אוריאל דסקל

בית"ר ירושלים קיימה היום (ד') מסיבת עיתונאים חגיגית לפתיחת העונה, בה אירח ראש העירייה ניר ברקת את הבעלים החדש אלי טביב. באירוע השתתפו גם חיים רביבו - נציגו של טביב בבית"ר, איש השיווק אבנר קופל, המאמן אלי כהן והקפטן אריאל הרוש.

טביב פתח את מסע"ת במחמאות לברקת: "בזכותו בית"ר ירושלים קיימת. בעוד כמה שבועות תחל העונה ואנחנו פורצים דרך. מעבר למחויבות של הקבוצה לכדורגל איכותי, המועדון חוזר לשורשיו. הקהילה מבינה את הלך הרוח החדש שנושבת בעקבות הכניסה שלי למועדון. לולא תמיכת ראש העירייה, בית"ר ירושלים לא הייתה מצליחה לשרוד".

ברקת הוסיף: "אני חושב שהשקת העונה החדשה של בית"ר מייצרת לכולנו תקוות. לכולנו יש חלומות, ציפיות ובקשות, ולבית"ר ירושלים יש למעלה מ-300 אלף בעלים, מאמנים ונציגים, ובמיוחד פתיחת עונה מרתקת ומרגשת כשיש החלפת בעלים חדשה. אני חושב שלכל מי שאיכפת לו מבית"ר רוצה לתת לכם חסד."

קראו עוד בכלכליסט

 ניר ברקת. האם יקח אחריות אם הפרויקט של טביב בבית"ר יכשל?, צילום: בשמת איבי ניר ברקת. האם יקח אחריות אם הפרויקט של טביב בבית"ר יכשל? | צילום: בשמת איבי  ניר ברקת. האם יקח אחריות אם הפרויקט של טביב בבית"ר יכשל?, צילום: בשמת איבי

תזכרו את הדברים האלה שיגיעו תלונות על כך שלא יודעים היכן מושקע הכסף. תזכרו את הדברים הללו כשמאמני מחלקת הנוער יתלוננו על כך שהם לא זוכים למשכורות בזמן. תזכרו את הדברים הללו גם כשבית המשפט יקבע אם אלי טביב הרביץ לקטין במשך 20 דקות ביחד.

זכרו את הדברים כשהאוהדים של בית"ר ירושלים יביעו מחאה על כך שכל שחקני הבית עזבו.

טביב הוא הבעלים של בית"ר ירושלים יחד עם עמותת האוהדים של הקבוצה. בזכות עובדה זו הוא קיבל את סיוע ראש עיריית ירושלים, שגייס כמה מיליונים עבור בית"ר, שכיום ממתגת את עצמה כעת כ"מותג קהילתי". אבל כאן הקץ'. בגלל המיתוג המחודש הזה אלי טביב יהיה חייב להתנהל בשקיפות, הוא יהיה חייב להשקיע במחלקת הנוער, בחוגי הכדורגל ובחינוך הילדים.

העבר מלמד אותנו שטביב מותיר את הקבוצות שרכש ועזב עם מחלקת נוער מפורקת, קהל פגוע, שחקנים וספקים שחייבים להם כסף וכסף ציבורי, שעל פי רשם העמותות, פשוט נעלם בגלל השקעות לא שקופות. זה לא מנע מההתאחדות לכדורגל להעניק לו את בית"ר ירושלים כמתנה וגם לא מברקת להעניק לו כסף ציבורי.

איך אמר אלברט איינשטיין, "טירוף זה כאשר אדם עושה את אותה הפעולה שוב ושוב ומצפה לתוצאה שונה" – בינתיים ניר ברקת ו-"300 אלף הבעלים" של בית"ר ירושלים מצפים מטביב ל"תוצאה שונה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות