אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלקוחות הוותיקים של yes יתחילו לשלם על ה-VOD

פרסום ראשון

הלקוחות הוותיקים של yes יתחילו לשלם על ה-VOD

מדובר בכמה אלפי לקוחות שהצטרפו לשירות עם השקתו ב-2010 ועד היום לא חויבו בתשלום חודשי של 15 שקל לחודש עבורו

31.07.2013, 14:54 | אופיר דור

חברת yes תתחיל לגבות החל מחודש ספטמבר תשלום חודשי עבור שימוש בשירותי ה-VOD מלקוחות שלא שילמו עליהם עד היום. מדובר בלקוחות שהצטרפו לשירות ה-VOD עם השקתו ב-yes במרץ 2010 וקיבלו מהחברה כבר אז את הממיר המתקדם ביותר yesMAX TOTAL.

קראו עוד בכלכליסט

לקוחות ותיקים אלו קיבלו במשך השלוש שנים וחצי האחרונות את שירותי ה-VOD חינם, בעוד שאר הלקוחות החלו לשלם עבורו 15.16 שקל לחודש לאחר שעברו למסלול חדש. אלא שאתמול (ג') קיבלו הלקוחות הודעה מחברת yes המסבירה כי החל מהחודש גם הם יתחילו להיות מחויבים עבור ה-VOD.

סטרימר של yes סטרימר של yes סטרימר של yes

ב-yes הבהירו אתמול כי מדובר בכמה אלפי מנויים מתוך כ-200 אלף לקוחות הרשומים לשירותי ה-VOD של החברה. כמו כן, ב-yes אמרו כי הם מתכוונים לאפשר ללקוחות שיחליטו להמשיך להשתמש בשירותי ה-VOD לקבל הנחה של 50% על התשלום החודשי בספטמבר ואוקטובר.

חברת הלוויין החליטה ליישר קו ולהתחיל לגבות תשלום מלקוחות ותיקים אלו בעקבות ההשקה של שירותים מתקדמים ללקוחות המנויים על VOD. השירותים החדשים כוללים את ה-MultiRoom שהושק ביולי ומאפשר ללקוחות להתחיל צפייה בהקלטה בחדר אחד ולהמשיך אותה בחדר האחר, ואת שירות Streamer בעזרתו ניתן לצפות החל מחודש מאי בתכנים מהמחשב על גבי מסך הטלוויזיה.

yes השיקה את שירות ה-VOD שלה כמעט חמש שנים לאחר HOT בשל קשיים טכנולוגים. בעת ההשקה לא גבתה חברת הלוויין כלל תשלום חודשי קבוע עבור השירות, אלא רק תשלום על הורדת תכנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות