אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצבעות מחזיקי האג"ח של אי.די.בי אחזקות יידחו בשבוע ל-11 באוגוסט צילום: יריב כץ

הצבעות מחזיקי האג"ח של אי.די.בי אחזקות יידחו בשבוע ל-11 באוגוסט

השופט אורנשטיין: "אין לי מניעה להעניק לחברה שבוע נוסף כדי שתסיים את עסקת כלל ביטוח הגורלית"

31.07.2013, 18:12 | גולן חזני
ההצבעות שהיו אמורות להתקיים בקרב מחזיקי האג"ח של אי.די.ביאחזקות, יידחו בשבוע ל-11 באוגוסט. כך קבע השופט איתן אורנשטיין בהחלטה שהעביר היום (ד') לפני שעה קלה.

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה התקבלה בעקבות הדיון שנערך הבוקר וכבר בו הודיע אורנשטיין כי אין לו מניעה להעניק לחברה שבוע נוסף כדי שתסיים את עסקת כלל ביטוח אותה כינה גורלית.

המשמעות מבחינתו של נוחי דנקנר היא שעד ל-11 באוגוסט עליו לסיים את המו"מ למכירת כלל ביטוח ולהכנסת משקיע לאידיבי אחזקות בהזרמה של 500 מיליון שקל מזומן לפחות.

ההחלטה איננה משנה את המועדים האחרים שקבע אורנשטיין בדיון לפני חודשיים, אולם מעניקה לדנקנר אפשרות להגיש מתווה חדש, במידה ויגיע להסכם עם אחד המשקיעים.

 

נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי, צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי | צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי, צילום: אוראל כהן

 

בדיון שנערך הבוקר, עו"ד נועם שרון ממשרד מיתר שמייצג את נציגות אי.די.בי אחזקות אמר לאחר שהשופט היקשה עליו: "אין לי התנגדות לדחות את האסיפות בשבוע".

 

במהלך הדיון אמר עו"ד אמיר ברטוב, כי הסיכויים לחתימת עסקה תוך מספר ימים טובים, וכי הרכשים בראשות איש העסקים התאילנדי ממוצא סיני, דנין צ'ראבאנונט, מצויים בדרכם לארץ כדי להפגש עם המפקח על הביטוח ולקבל מספר הבהרות סביב הרכישה כדי לחתום על העסקה.

 

במקביל אמר עו"ד רועי בכר, המייצג אף הוא את אי.די.בי כי מתנהל מו"מ עם שתי קבוצות משקיעים לכניסה לשותפות השליטה באי.די.בי ואילו המשקיף מטעם בית המשפט, חגי אולמן, שהתנגד לדחיית האסיפות אמר כי הוויכוח הוא על הסכם השליטה ואין טעם לדחות את המועדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות