אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטוס התרסק באילת: אדם נהרג ושניים נפצעו צילום: יאיר שגיא

מטוס התרסק באילת: אדם נהרג ושניים נפצעו

תאונה אווירית בדרום: מטוס קל התרסק בין שדה התעופה של אילת למרכז העיר. אדם אחד, כבן 50, נהרג ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני וקשה. נסיבות התאונה עדיין לא ברורות

01.08.2013, 19:49 | מאיר אוחיון ושחר חי, ynet
גבר כבן 50 נהרג ושני בני אדם נוספים נפצעו באורח בינוני וקשה בהתרסקות מטוס קל בין שדה תעופה של אילת למרכז העיר, ליד מרכז ביג. המטוס, שעל סיפונו היו טייס ושני נוסעים, המריא מהרצליה ובעת ההתרסקות היה בגישה לנחיתה. כוחות מד"א וכיבוי אש במקום. סיבת ההתרסקות לא ידועה.

התרסקות המטוס באילת, צילום: יאיר שגיא התרסקות המטוס באילת | צילום: יאיר שגיא התרסקות המטוס באילת, צילום: יאיר שגיא

שני הפצועים סובלים מחבלות על גופם. צוותי כיבוי שהגיעו למקום התיזו קצף על המטוס על מנת שלא יתלקח. לפני ההתרסקות, הטייס לא הכריז על מצב חירום והמטוס נראה צולל לעבר הקרקע. שדה התעופה נסגר להמראות ונחיתות למשך כשעה עד שכוחות ההצלה, שיצאו מהשדה, שבו אליו. בשל התאונה, כביש 90 נסגר לתנועה למשך כשעה בשני הכיוונים מכיכר טורונטו ועד הכניסה לאזור התעשייה.

 

ובדת במרכז ביג הסמוך סיפרה ל-ynet כי בעקבות האירוע יצאו סקרנים ממתחם הקניות לעבר אזור ההתרסקות. לדבריה, "שמענו בום קטן, אבל בעקבות הדיווחים על ההתרסקות אנשים שהיו בתוך המרכז הלכו לראות מה קרה. יש המולה גדולה מסביב".

לפני כשבועיים נחת מטוס קל, שהיה בדרכו מראש פינה לתל אביב ועל סיפונו תשעה נוסעים ואנשי צוות, על גחונו בנתב"ג לאחר תקלה בכן הנסע הקדמי. בנתב"ג הוכרז על מצב חירום לאחר שהטייס דיווח על התקלה.

הטייס הצליח אז לנחות בשלום למרות קריסת כן הנסע וכל הנוסעים יצאו בשלום. המרחב האווירי נסגר לנחיתת טיסות לזמן קצר. ב-20 במאי התנגש מטוס קל בשדה התעופה בחיפה בשני מסוקים שחנו על המסלול. שני נוסעים נפצעו בינוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות