אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס שדרגה את תשתיות אתר האינטרנט של הבורסה לני"ע צילום: טל שחר

מטריקס שדרגה את תשתיות אתר האינטרנט של הבורסה לני"ע

הפרויקט שארך כשנה, כלל שדרוג של בסיס הנתונים של האתר וכן העברה של התוכן מה-CMS הישן לחדש. היקף הפרויקט נאמד בכמיליון שקל

05.08.2013, 11:17 | כלכליסט

חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות במטריקס שדרגה את אתר האינטרנט של הבורסה לניירות ערך. על פי מידע שהגיע ל"כלכליסט" ההיקף הכספי של הפרויקט נאמד בכמיליון שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט, אשר ארך כשנה והסתיים בתחילת רבעון שני השנה, התבצע בשילוב שני מרכזי ההתמחות של מטריקס - מטריקס דיגיטל ומטריקס DBA – במשרדי הבורסה לני"ע.

הבורסה לניירות ערך בתל אביב , צילום: עמית שעל הבורסה לניירות ערך בתל אביב | צילום: עמית שעל הבורסה לניירות ערך בתל אביב , צילום: עמית שעל

במסגרת הפרויקט הוסב האתר מטכנולוגית MCMS 2002 לטכנולוגית SharePoint 2010 תוך כדי הסבה של תהליכי SSIS מ- 2000 SQL ל- 2008 SQL במטרה לשלוף מידע ממערכות הליבה של הבורסה ולהזינו בבסיס הנתונים האפליקטיבי של האתר החדש.

הפרויקט כלל תהליך אפיון ומיפוי מקיף, שליפה של כל התכנים מן האתר הישן והזרמתם למקומות הנכונים באתר החדש.

בני לוי, מנהל הפרויקט,מטריקס הסביר כי: "האתגר המרכזי שעמד בפנינו בפרויקט זה הוא הסבה של אלפי דפי תוכן מן האתר הקיים לחדש. משימה זו היתה צריכה להתבצע באופן ידני, ברמה של דף אחר דף, אלמלא היינו משתמשים בכלי הסבה. ה-MJS מאפשר להעביר תוכן ממערכות ניהול תוכן ישנות למערכות חדשות של מיקרוסופט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות