אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטראוס מבקשת לעזור לגדי לסין לגמור את החודש בכבוד

שטראוס מבקשת לעזור לגדי לסין לגמור את החודש בכבוד

האסיפה תתבקש לאשר העלאה של 15 אלף שקל לשכר החודשי של המנכ"ל ל־150 אלף שקל. לסין יהיה זכאי גם למענק מקסימלי של 12 משכורות בשנה

06.08.2013, 08:36 | ניר צליק

יוקר המחיה בישראל הפך בשנה האחרונה לבלתי נסבל. שטראוס, שערה לעובדה זו, מבקשת לשפר את שכרו החודשי ברוטו של המנכ"ל, גדי לסין, ב־15 אלף שקל, ל־150 אלף שקל בחודש ולעלות שכר שנתית של 2.6 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, יכול לסין גם לקבל בונוס בגובה של עד 12 משכורות ומענק תלוי שיקול דעת של 3 משכורות נוספות, וכן תגמול מיוחד בהיקף 4 משכורות עבור הישגים חריגים.

ללסין גם הוענקו בנוסף 1.1 מיליון אופציות בשווי של 13.8 מיליון שקל שיבשילו ב־4 מנות בין השנים 2014 ל־2017, כאשר ערכן נאמד בכ־3.3 מיליון שקל בשנה.

נוסחת המענק החדשה של שטראוס מציבה למנכ"ל ארבעה יעדים כמותיים בתחום המכירות, הרווח התפעולי, הרווח הנקי ותזרים המזומנים, שעמידה בהם תספק ללסין בונוס בגובה של 9 משכורות. שיפור של 4% ביחס ליעדים שהוצבו לו תעניק ללסין 10.5 משכורות ואילו שיפור של 9% יעניק ללסין 12 משכורות.

גדי לסין גדי לסין גדי לסין

אי עמידה ביעדים בחריגה של 7%-12% תקטין את הבונוס ל־5-2 משכורות בהתאמה. חריגה גבוהה יותר תשלול מלסין את הזכות לבונוס.

בנוסף, דירקטוריון שטראוס מבקש לאשר ללסין מענק של 423 אלף שקל על ביצועי 2012, זאת על פי שיקול הדעת שניתן לדירקטוריון. מענק זה יינתן בנוסף למענק שנתי של כ־1.2 מיליון שקל שחושב בהתאם למדיניות התגמולים הקודמת של החברה.

שטראוס גם קובעת כי היקף התגמול הקבוע למנכ"ל יעמוד על 20%-40% מחבילת התגמול. יו"ר החברה, עופרה שטראוס, תקבל תגמול קבוע בהיקף של 60%-70% מהיקף התגמול הכולל. החברה גם החליטה לערוך שינויים במדיניות התמרוץ לעופרה שטראוס, שיהיה מבוסס על יעדים פיננסיים בלבד, וללא שיקול דעת. תקרת המענק של שטראוס לא תעלה על 2 מיליון שקל בשנה.

נושאי המשרה בשטראוס יהיו זכאים גם לתקופת הסתגלות של עד 6 חודשים במקרה של הפסקת העסקתם, זאת אם היו מועסקים בחברה עד שנתיים. כהונה של יותר משנתיים תזכה את נושאי המשרה בתקופת הסתגלות של 6 חודשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
שערוריה
יוקר המחיה הפך בלתי נסבל, המפיצים של שטראוס לא עומדים ביעדים הלא הגיוניים שהציבה ההנהלה, ההנהלה מאיימת בפיטורין וסנקציות למי שלא עומד ביעדים, מה שמחייב את המפיץ לקחת "אשראי" משטראוס ועל האשראי הזה לשלם לשטראוס ריביות מטורפות... מהריביות האלו הם מגדילם הכנסות כדי להגיע ליעדים ולשלם משכורות חוצפה ושערוריה!!
יעל , מרכז  |  20.08.13
1.
ואחרי זה נטפלים לרפתנים
מדינת ישראל יצאה לפני שנתיים ביוזמת "ייעול משק החלב בישראל" לאחר המחאת החברתית, ומתוכו הגיעה למסקנה הנפלאה בטיפשותה הגורסת שיש להוריד את מחיר המטרה לרפתן הישראלי וע"י כך למעשה לגרום למחלבות כשטראוס ותנובה לשלם פחות עבור החלב אותו צורכות למוצריהן, תוך תקווה מטומטמת להפליא שהדבר יגולגל לצרכן הישראלי. אז כן, המהלך הצליח נורא והנה לנו ההתייעלות הנהדרת מתגלגלת לפתחו של צרכן הנבון גדי לסין ש-135 אלף שקל בחודש זה לא מספיק בשבילו, אבל לפגוע בפרנסת אלפים בחסות המדינה זה בסדר.
אורי  |  08.08.13