אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחיר הבית היקר ביותר למכירה בישראל – 100 מיליון שקל צילום: אלון דנין, סוכנות גלי תכלת

מחיר הבית היקר ביותר למכירה בישראל – 100 מיליון שקל

הבית בהרצליה פיתוח, בעיצוב חברת ורסאצ'ה, בבעלות איש עסקים רוסי שמעולם לא גר בו. הוא כולל 9 חדרים, חדר כושר ואמבט מזהב בצורת נעל עקב

06.08.2013, 10:39 | דותן לוי

100 מיליון שקל, זהו תג המחיר שדורש בעליה של וילה בהרצליה פיתוח עבור וילת הפאר שברשותו. מדובר בווילה ברחוב רמת ים אשר עוצבה על ידי החברה האיטלקית ורסאצ'ה (שהוקמה על ידי ג'יאני ורסצ'ה המנוח). הבית שמשתרע על 800 מ"ר בנוי הממוקמים על מגרש בשטח 1,750 מ"ר בסמוך לחוף הים.  

קראו עוד בכלכליסט

הבית כולל 9 חדרים. בין חדרי הבית, חדר כושר, חדר קולנוע וחדרי אמבטיה, בהם פריטים רבים מצופים בזהב. גולת הכותרת הוא אמבט מוזהב בצורת נעל עקב. כמובן שבריכת שחייה רחבת ידיים היא חלק בלתי נפרד מהבית.  

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: הבית היקר המוצע למכירה (6 תמונות)

הבעלים של הבית – איש עסקים רוסי המתגורר במוסקבה, רכש את הקרקע לפני כשנתיים ובנה את הבית אך מעולם לא התגורר בו. לדברי המתווך אלון דנין מסוכנות "גלי תכלת" האחראית על מכירת הבית, מדובר בבית היקר ביותר שמוצע כיום למכירה בישראל והוא אף דורג כך על ידי מגזין פורבס הישראלי.

לדברי דנין, רחוב רמת ים הינו הרחוב השני ביוקרתו בהרצליה פיתוח אחרי רחוב גלי תכלת. הוא נמצא בסמיכות לים אחרי המלונות. גם אם הבית יימכר במחיר שבעליו דורש עבורו לא תהיה זו העסקה הגדולה ביותר ביותר בשכונה. בשנת 2010 רכש טדי שגיא את ביתו של זכי רכיב ברחוב גלי תכלת בתמורה לכ-145 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות