אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטרטסיס: זינוק של 20% בהכנסות ל-106.7 מיליון דולר צילום: יורם רשף

סטרטסיס: זינוק של 20% בהכנסות ל-106.7 מיליון דולר

היצרנית הישראלית למערכות הדפסה בתלת מימד רשמה גידול של 32% ברווח הנקי ל-18.6 מיליון דולר; המנכ"ל דיוויד רייס: "אנו יכולים להתמקד במינוף יכולות השיווק והמכירה לטובת צמיחה מהירה יותר"

08.08.2013, 12:54 | מיקי גרינפלד וניר צליק

חברת סטרטסיס הישראלית (Stratasys), יצרנית מערכות וחומרים להדפסה בתלת-ממד, פרסמה היום (ה') את דוחותיה לרבעון השני. החברה הנסחרת בנאסד"ק רשמה גידול של כ-20% בהכנסותיה ברבעון לכ-106.7 מיליון דולר, בהשוואה לכ-88.7 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2012. 

בשורה התחתונה, הרווח הנקי של סטרטסיס ברבעון השני של 2013 צמח בכ-32% לכ-18.6 מיליון דולר, או 50.4 דולר למניה, בהשוואה לכ-14.1 מיליון דולר ו-50.3 דולר למניה ברבעון המקביל.  

סטרטסיס הינה חברה ישראלית, פרי מיזוג שהושלם ב-1 בדצמבר 2012, בין החברות סטרטסיס ואובג'ט, המפעילה משרדים ראשיים בארה"ב ובישראל. החברה נסחרת בנאסד"ק בשווי של כ-3.3 מיליארד דולר. 

דיוויד רייס, צילום: יורם רשף דיוויד רייס | צילום: יורם רשף דיוויד רייס, צילום: יורם רשף

במהלך הרבעון השלימה סטרטסיס  את מהלכי האינטגרציה העיקריים של צוותי השיווק, המכירות והשירות, כחלק מהליך המיזוג בין אובג'ט לסטרטסיס. זהו הרבעון השלישי שבו מציגה סטרטסיס תוצאות מאוחדות המשקפות את המיזוג בינה לבין אובג'ט, שהושלם בדצמבר 2012.

דיויד רייס, מנכ"ל סטרטסיס, אמר לאחר הדוחות כי הפעולות שנדרשו לצורך השלמת המיזוג בין סטרטסיס ואובג'ט עומדות לקראת סיום: "פעילויות האינטגרציה המהותיות, הקשורות במיזוג שבין אובג'ט לסטרטסיס, כמעט והושלמו, כך שכעת אנו יכולים להתמקד יותר במינוף יכולות השיווק והמכירה המשולבות לטובת צמיחה מהירה יותר. יישומים הקשורים לתחום התעשייה ממשיכים להוות אחד מגורמי ההאצה המרכזיים בצמיחה זו, שבלט במיוחד על רקע הזמנה גדולה שקיבלנו מיצרן מוביל הנמנה עם חברות ה-Fortune 500 למערכות Fortus במהלך הרבעון", אמר רייס, שהוסיף כי המיזוג עם מייקרבוט (MakerBot) צפוי להיסגר סופית במהלך החודש.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות