אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק חטפה בכיר מגוגל, לתפקיד סמנכ"ל שיווק

פייסבוק חטפה בכיר מגוגל, לתפקיד סמנכ"ל שיווק

גארי בריגס, בעברו סגן נשיא בענקית החיפוש ויועץ להנהלת מוטורולה מוביליטי, יהיה סמנכ"ל השיווק הראשון של הרשת החברתית. המינוי מראה על תפיסת פעולה חדשה של החברה במסגרת מאמציה לחדור לשווקים חדשים

08.08.2013, 13:54 | נמרוד צוק
פייסבוק גייסה את גארי בריגס, לשעבר בכיר בגוגל ובאיביי, לתפקיד סמנכ"ל השיווק שלה. זו הפעם הראשונה בה פייסבוק מאיישת תפקיד זה. בריגס יעבוד תחת כריס קוקס, סגן נשיא פייסבוק למוצרים ויפעל להאצת התרחבות החברה לשווקים חדשים.

הרשת החברתית לא איישה תפקיד זה עד עתה. סמנכ"לי שיווק בחברות ענק כדוגמת פייסבוק מחזיקים בתקציבים גדולים ולכן מקבלים שלל פניות מצד חברות שמפתחות פלטפורמות שיווק, ניתוח קמפיינים, חקר ביצועים ועוד. ניתן להניח שהמינוי נועד להוות יישור קו של פייסבוק עם חברות אינטרנט גדולות אחרות, גם מסיבה תדמיתית וגם לאור דרישת המשקיעים להרחבת הפעילות והרווחים של החברה.

הפרופיל של בריגס בלינקדאין הפרופיל של בריגס בלינקדאין הפרופיל של בריגס בלינקדאין

בריגס, ששימש בתפקידו האחרון כיועץ להנהלת מוטורולה מוביליטי שבבעלות גוגל, יהיה אחראי לחיזוק המותג בקרב 1.15 מיליארד המשתמשים של פייסבוק ולקידום מוצרים חדשים.

הוא החל לעבוד בגוגל ב-2010 ושימש כסגן נשיא לשיווק מוצרים לצרכן עד שעבר לעבוד במוטורולה מוביליטי מטעם החברה. בעברו כיהן בתפקידי סגן נשיא באיביי ובחברת הבת שלה פייפאל וניהל את סטארט-אפ כרטיסי הברכה הדיגיטליים פלסטיק ג'נגל. "לספר את הסיפור של מותג צעיר וחשוב כל כך הוא הזדמנות מופלאה, ואני לא יכול לחכות להתחיל לעבוד", הצהיר בריגס בהודעה שפרסמה פייסבוק.

לאחרונה ביצעה הרשת החברתית שורה של מהלכים שנועדו להגדיל את החשיפה של משתמשיה לתכנים רלוונטיים מצד אחד ולהאריך את זמן הצפיה שלהם בפרסומות מצד שני. בעדכון האחרון שהושק אמש, הוסיפה החברה לפיד תכונה שמעלה לראש התצוגה פוסטים שהמשתמש פספס ותכנים שזכו למספר גדול של לייקים ותגובות - ותכונה נוספת שמתעדפת תכנים מחברים איתם תקשר המשתמש לאחרונה על פני פוסטים מחברים אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות