אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע קיבלה אישור למכירת התרופה Lonquex באיחוד האירופי צילם: אוראל כהן

טבע קיבלה אישור למכירת התרופה Lonquex באיחוד האירופי

ה-Lonquex היא תרופה לא גנרית המיועדת לטיפול בחום הנובע מירידה בתאים הלבנים אצל חולים המטופלים בכימותרפיה; מנכ"ל חטיבת התרופות היחודית בטבע: "זהו ציון דרך חשוב עבור החטיבה באירופה"

11.08.2013, 08:19 | מיקי גרינפלד

חברת טבעמדווחת הבוקר (א') כי הנציבות האירופאית אישרה לשיווק את התרופה Lonquex לטיפול בירידת תאי דם לבנים במדינות האיחוד.

Lonquex היא אחת התרופות הלא גנריות של טבע - חברה שרוב מוצריה הינן תרופות בשוק הגנרי. התרופה מיועדת לטיפול בנויטרופניה - חום הנובע מרידה בתאי הדם הלבנים אצל חולים המקבלים טיפול כימותרפי. נויטרופניה היא תופעת לוואי שכיחה של טיפולים כימותרפיים העלולה להוביל אף למוות.

ג ג'רמי לוין מנכ"ל טבע ג

   

"זהו ציון דרך חשוב עבור חטיבת התרופות הייחודיות של טבע באירופה, המעיד על המחויבות שלנו לשינוי חייהם של אלה הסובלים מסרטן," אמר ד"ר רוב קורמנס, נשיא ומנכ"ל חטיבת התרופות הייחודיות של טבע.

ד"ר מייקל היידן, נשיא המחקר והפיתוח הגלובלי והמדען הראשי של טבע, הוסיף: "מניעה אפקטיבית של חום נויטרופני וטיפול בו הינם שיקולים חשובים עבור רופאים המטפלים בחולי סרטן העוברים טיפול כימותרפי. בעוד הכימותרפיה מתמקדת בתאים הסרטניים, היא משפיעה גם על תאי מח עצם המתחלקים במהירות, ובכך מפחיתה באופן דרמטי את היכולת של המטופל להתמודד עם זיהומים. ההשלכות עלולות להיות מסוכנות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות