אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המכונית הזולה בישראל - סוזוקי אלטו ב-52 אלף שקל

פרסום ראשון

המכונית הזולה בישראל - סוזוקי אלטו ב-52 אלף שקל

מחיר זה מתייחס לגרסה הידנית של האלטו המשווקת כיום בכ-60 אלף שקל. המחיר החדש צפוי להישמר בחודשים הקרובים

12.08.2013, 16:47 | תומר הדר

סוזוקי אלטו סוזוקי אלטו סוזוקי אלטו

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי תחל בקרוב בשיווקה של סוזוקי אלטו הקטנה במחיר של 52 אלף שקל, כך נודע ל"כלכליסט". מחיר זה מתייחס לגרסה הידנית של האלטו המשווקת כיום בכ-60 אלף שקל.

יצוין שהמחיר החדש אינו מחיר מבצע, אלא מחירה הרשמי של האלטו.

אלטו כבר עשתה בעבר היסטוריה מקומית, כאשר היתה המכונית הראשונה ששווקה בישראל ב-60 אלף שקל, מחיר שנחשב בשעתו לנמוך ביותר בישראל. לדברי גורמים המקורבים לחברה, מחיר זה צפוי להישמר בחודשים הקרובים.

האלטו עצמה מיוצרת בהודו ומשווקת בישראל בגרסה בעלת חמש דלתות. לצידה של האלטו הידנית תשווק גם גרסה אוטומטית של האלטו שתצויד בתיבה בעלת ארבע מהירויות, מחירה של גרסה זו צפוי להיות כ-63 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
ל-16, יש אלטו עם 6 כריות אוויר בתוספת מחיר של אלף שח בערך
האלטו זה רכב שנותן את יחס התמורה-תועלת הטוב ביותר בארץ כיום. היתרונות הברורים של האלטו הם- מזגן מצויין שלא משפיע על ביצועי מנוע, וביצועי מנוע מספקים ביותר יחסית למנוע 1000 סמ"ק שהוא יותר טוב מהפיקנטו ומה107 וחברותיה. והכל מנסיעת מבחן לפני קנייה ומחוות דעת של אנשים אחרים.
קוקי  |  18.08.13
17.
חדשות טובות ...
היה לי רכב כזה , הוא אכן בסיסי ביותר אבל מאוד חסכוני ואמין ...אבל הכל מתגמד לעומת המחיר , סוזוקי לא מפסיקים להפתיע ולשבור ת׳שוק ואלה החדשות הבאמת טובות ( היחידים שהיה להם אומץ להוריד באמת מחיר אולי בהמשך לירידת היין ) ויסלחו לי כל החכמים עם הסוף של הדגם וכו׳ אני מכיר מספיק מקרים שלא ירדו מחירים , בטח לא באופן רשמי שכזה .
שלומי , ת׳׳א  |  17.08.13
לכל התגובות