אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך אומרים לייק בסינית? פייסבוק רכשה חברת תרגום סימולטני צילום: איי אף פי

איך אומרים לייק בסינית? פייסבוק רכשה חברת תרגום סימולטני

החברה, Mobile Technologies, פיתחה טכנולוגיות לזיהוי דיבור ותרגומו משפה לשפה בזמן אמת. הרשת החברתית עשויה להשתמש בה לצ'ט רב לשוני, תרגום אוטומטי של פוסטים, חיפוש קולי ועוד

13.08.2013, 13:10 | נמרוד צוק
פייסבוק קונה את חברת Mobile Technologies, שמפתחת טכנולוגיות זיהוי דיבור ותרגום אוטומטי בזמן אמת, ביניהן אפליקציית jibbigo. כך הודיעו אתמול שתי החברות בהודעה לעיתונות. סכום העסקה לא פורסם.

קראו עוד בכלכליסט

לפייסבוק משתמשים בכל העולם ותוספת כלי תרגום היא כיוון פיתוח טבעי לחלוטין עבור הרשת החברתית החברה עשויה להיעזר בטכנולוגיה לפיתוח צ'ט רב לשוני, תרגום אוטומטי של פוסטים, מנגנון חיפוש קולי ועוד.

מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג

"המשימה שלנו היתה מאז ומתמיד להפוך את העולם למקום פתוח ומחובר יותר, ומלבד מיליארד המשתמשים שכבר חברים בפייסבוק אנו מחפשים כל הזמן דרכים לקשר גם את שאר האנושות. טכנולוגיות קוליות הפכו לדרך חשובה להפעלת סמארטפונים ולגלישה והפיתוחים של Mobile Technologies יעזרו לנו לקדם את מוצרים בכיוון הזה", כתב על הרכישה בעמוד הפייסבוק שלו טום סטוקי, מנהל פיתוח מוצרים בחברה.

Mobile Technologies נוסדה ב-2001. אפליקציית המובייל jibbigo שפיתחה יצאה לשוק ב-2009 והיא מאפשרת תרגום דיבור בזמן אמת בין 20 שפות שונות, ביניהן עברית, סינית, יפנית, שורה של שפות אירופיות וערבית. בנוסף פיחתה החברה מערכת תרגום סימולטני לחדרי הרצאות. "פייסבוק היא הפלטפורמה הטובה ביותר להפצת הטכנולוגיה בהיקף גלובלי", נאמר בהודעת החברה על הרכישה. לעת עתה תמשיך פייסבוק לתמוך ב-jibbigo כאפליקציה עצמאית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות