אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה נדל"ן תקים מרכז מסחרי בסמוך לאשקלון צילום: שחר צרפתי

שלמה נדל"ן תקים מרכז מסחרי בסמוך לאשקלון

זרוע הנדל"ן של הקבוצה שבשליטת שלמה שמלצר מתרחבת. המרכז יוקם ביישוב הקהילתי בת הדר בהשקעה של כ-40 מיליון שקל ו-4,500 מ"ר יושכרו לרשת אושר עד

14.08.2013, 08:39 | דותן לוי

חברת ש.י.ר שלמה נדל"ן, מקבוצת שלמה, והיזם רוני פלד יקימו מתחם מסחרי חדש ביישוב הקהילתי בת הדר, הממוקם על כביש 4 בסמוך לכניסה המרכזית לאשקלון, בהיקף של 40 מיליון שקל — כך נודע ל"כלכליסט". המתחם משתרע על שטח של 15.6 דונם, ומתוכננת בו בנייה על שטח של כ־6,500 מטר, כולל מבנה צמוד קרקע ו־300 מקומות חניה.

קראו עוד בכלכליסט

שלמה שמלצר. נכנס לתחום הנדל"ן המניב, צילום: שחר צרפתי שלמה שמלצר. נכנס לתחום הנדל"ן המניב | צילום: שחר צרפתי שלמה שמלצר. נכנס לתחום הנדל"ן המניב, צילום: שחר צרפתי

בימים האחרונים החלה הקבוצה בשלבי השיווק של שטחי המסחר בפרויקט שפתיחתו מתוכננת ברבעון הראשון של 2014. השוכר המשמעותי במתחם הוא רשת הסופרמרקטים אושר עד, ששכרה שטח של 4,500 מטר במתחם. לפי הקבוצה, ב־1,700 המ"ר שנותרו מביעות עניין כמה רשתות גדולות. לדברי ישראל רייף, מנכ"ל ש.י.ר שלמה נדל"ן, "הפרויקט בבת הדר יהווה את דריסת הרגל שלנו בתחום הנדל"ן המניב, בדגש על ייזום ובנייה ללקוחות ייעודיים, ובכוונתנו להמשיך ולהרחיב את פעילותנו בתחום למתחמים נוספים".

ש.י.ר שלמה נדל"ן היא זרוע הנדל"ן של קבוצת שלמה שבשליטת שלמה שמלצר. החברה מחזיקה בישראל בתשעה נכסים להשכרה בהיקף כולל של כ־110 אלף מ"ר, שמושכרים בתפוסה מלאה ובתמורה לדמי שכירות שנתיים של כ־30 מיליון שקל.

כמו כן, לחברה קרקעות פנויות בישראל ובמזרח אירופה בשטח כולל של כ־285 אלפי מ"ר. בחברה דיווחו כי הם בוחנים הגדלת זכויות בנייה ושינוי ייעודי בכמה מגרשים בבעלותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות