אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוקטור הו? מדברים מגוגל. מצאנו את הרכב שלך

בשולי הרשת

דוקטור הו? מדברים מגוגל. מצאנו את הרכב שלך

שירות גוגל Earth מאפשר לחובבי סדרת המד"ב הבריטית למצוא את חללית הטארדיס ולראות כמה היא קטנה מבחוץ - וכמה מפוארת ומפתיעה מבפנים

14.08.2013, 18:24 | הראל עילם
מתברר של"דוקטור הו", סדרת המד"ב הבריטית הוותיקה, יש גם מעריצים בקרב עובדי גוגל: החברה מאפשרת למעריצים לבקר בטארדיס, ספינת החלל וזמן המחופשת של הדוקטור, דרך שירות גוגל סטריט ויו.

קראו עוד בכלכליסט

והיכן באמת נמצאת כרגע הטארדיס? לפי גוגל, לא רחוק מהכניסה לתחנת הרכבת התחתית המפורסמת ארל'ס קורט בלונדון. במידה ותנווטו לאורך רחוב ארל'ס קורט רוד בעזרת המצלמה הווירטואלית של המפות, תבחינו בטלפון המשטרה הכחול ותוכלו להיכנס אליו, בעזרת קליק על חץ כפול שבסמוך לו.

כחול וקטן מבחוץ כחול וקטן מבחוץ כחול וקטן מבחוץ

לחיצה אחת ואתם בתוך הטארדיס, והיא אכן "גדולה יותר מבפנים". כל סט הסדרה נסרק באיכות גבוהה במיוחד, עם אפשרות לנוע בתוך הספינה ולבצע זום על כל כפתור בטארדיס. עם זאת, לא ניתן לצאת מהסט הראשי, של חדר הבקרה. 

ססגוני ומרהיב מבפנים ססגוני ומרהיב מבפנים ססגוני ומרהיב מבפנים

מגוגל לא הכריזה על ההוספה של הסט באופן רשמי - אלא נתנה למעריצים לגלות זאת בעצמם. הראשון שדיווח על התגלית הוא פטריק ג'ורג, מאתר Jalopink, שהודה למעריץ הידוע רק בשם "מארק".

זאת לא הפעם הראשונה שגוגל סרקה סט שלם מעולם פנטסיה אהוב. בסטודיו של וורנר בעיירה הרטפורדשייר מעריצים גם יכולים לטייל בגרסה סרוקה של סימטת דיאגון המפורסמת מהארי פוטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות