אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האינפלציה משפיעה על אוהדי הכדורגל האנגלים: מינימום של  1,833 ליש"ט לעונה צילום: איי אף פי

האינפלציה משפיעה על אוהדי הכדורגל האנגלים: מינימום של 1,833 ליש"ט לעונה

מחקר של חברת וירג'ן מאני קובע כי מחירי המשחקים טיפסו ב-3% והאוהדים בכל ארבע ליגות הכדורגל ישלמו יותר בשנה הקרובה כדי לצפות בכל המשחקים הביתיים של הקבוצה שלהם

18.08.2013, 18:28 | סוכנויות הידיעות

אוהדי הפרמיירליג האנגלית יצטרכו לגרד 1,833 ליש"ט כדי שיוכלו לעקוב העונה אחר המשחקים הביתיים של הקבוצה שלהם. הסיבה לכך היא שהאינפלציה בכדורגל ממשיכה להתקדם בקצב מהיר יותר מאשר האינפלציה בכלכלה הרחבה, כך עולה ממחקר חדש שערכה חברת וירג'ן מאני. מדד האינפלציה של אוהדי הכדורגל של וירג'ן מאני, שעוקב אחר המחירים מאז 2006, מצביע על כך שהאוהדים בכל ארבע ליגות הכדורגל באנגליה, יצטרכו להשיג סכום ממוצע של 1,572 ליש"ט כדי לצפות בכל המשחקים הביתיים של הקבוצה שלהם. המחירים טיפסו ב-3% לעומת צמיחה של 2.8% במדד המחירים לצרכן.

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי ארסנל. העלייה באינפלציה בכדורגל נובעת מעליית המחירים של החולצות, שהן כיום יקרות ב-11% בהשוואה לשנה שעברה, צילום: איי אף פי אוהדי ארסנל. העלייה באינפלציה בכדורגל נובעת מעליית המחירים של החולצות, שהן כיום יקרות ב-11% בהשוואה לשנה שעברה | צילום: איי אף פי אוהדי ארסנל. העלייה באינפלציה בכדורגל נובעת מעליית המחירים של החולצות, שהן כיום יקרות ב-11% בהשוואה לשנה שעברה, צילום: איי אף פי

העלייה באינפלציה בכדורגל נובעת מעליית המחירים של החולצות, שהן כיום יקרות ב-11% בהשוואה לשנה שעברה, ועומדות על מחיר ממוצע של 39.33 ליש"ט בכל הליגות. מחירי המנויים העונתיים עלו ב-2%, בעוד שמחיר של מנוי שנתי לטלוויזיה טיפס ב-3%.

אוהדי הצ'מפיונשיפ יצטרכו להשיג סכום ממוצע של 1,634 ליש"ט כדי לצפות בכל המשחקים הביתיים של הקבוצה שלהם. בליגה השלישית (League One) הסכום יורד מעט ל-1,418 ליש"ט ובליגה הרביעית הוא עומד על 1,407 ליש"ט. המנוי העונתי הממוצע בפרמיירליג נע סביב 835 ליש"ט , זאת לעומת 525 ליש"ט בצ'מפיונשייפ, 342 ליש"ט בליגה השלישית ו-346 ליש"ט בליגה הרביעית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות