אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על הקשר בין הבונים החופשיים, חוטי חשמל ונעלי ספורט

PLAY

על הקשר בין הבונים החופשיים, חוטי חשמל ונעלי ספורט

למה באמת אנשים תולים נעליים על גבי חוטי חשמל, כאשר המוסר מחליק למטה בגרון, כוחות העל המיותרים ביקום, חיות כהיפסטרים - או אולי ההיפך, וחזרתם של הידוענים חסרי הגבות

18.08.2013, 17:30 | נמרוד צוק

1. תעלומת הנעליים הגדולה

מה עומד מאחורי התופעה הבינלאומית המשונה של תליית נעליים מהשרוכים על גבי חוטי חשמל וטלפון? האם זאת צורת תקשורת סודית בין חברי כנופיות? סימון טריטוריה? נדבך פחות מובן של תרבות הגרפיטי? הסרט התיעודי הקצר "The Mystery of Flying Kicks" מציג נסיון מרתק לפתור את החידה באמצעות סדרת שיחות טלפון עם אנשים שונים ברחבי העולם שמחזיקים ברעיונות והסברים לסוגיה. מה שמעניין הוא שאף אחד לא מסכים עם אף אחד אחר, וכולם בטוחים שהם צודקים. לקח חשוב בפעם הבאה שמספרים לכם סיפורי קונספירציה על הנחיתה על הירח, התרסקות מגדלי התאומים או חיסוני פוליו.

2. תחתום אצלי

מה בדיוק קורה במערכון החדש של ניצה ולחם, שמתחיל בסוכן של הונאת פירמידה שדופק בדלת, נמשך בעסקה מפוקפקת שנרקמת בחדר אפלולי, עוסק לרגע בבעלי חיים נוזליים ומסתיים בגיוס שמח במיוחד לצה"ל? אני לא ממש בטוח, אבל רועי כפרי וניב מג'ר עושים פה את השטיק שלהם טוב מתמיד, עם וניה היימן על המצלמה ואסי כהן בתפקיד אורח.

3. כוח העל שלי הוא להקיא חומצה

מי הם 20 גיבורי העל בעלי הכוחות המיותרים ביותר? האם זוהי ג'ובילי ויכולתה לגרום להתקפי אפילפסיה באמצעות קרני האנרגיה שהיא משגרת מהאצבעות? ריקוד הברייקדאנס של וייב? או היכולת המופלאה של דורמן לשגר אנשים מחדר אחד לחדר הסמוך לו?

הדיסקו לא מת! הדיסקו לא מת! הדיסקו לא מת!

4. לוק אט דיס פאקינג היפסטר

מה תקבלו אם תקחו עורב, צבי, שועל או ברבור, ותלבישו אותם בחליפת עסקים, שמלת ערב, מעיל גשם יפה או אפודה מתוחכמת? הצלם הספרדי מיגל ואלינס החליט לבדוק, והתוצאה היא סדרת הצילומים המעובדים המרשימה "עור שני", שכוללת פורטרטים של 50 בעלי חיים בלבוש יותר מוקפד מכל מה שיש לכם בארון.

אתה חושב שהז אתה חושב שהז'קט הזה מדגיש לי את האוזניים? אתה חושב שהז

5. שתי גבות לירדן. זו שלו, זו גם כן

איך יראו ג'סטין ביבר, אמה סטון, ריאן גוסלינג או קים קארדשיאן אם יסירו להם את הגבות? זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו מציגים לכם ידוענים חסרי גבות, אבל זה עדיין מצחיק ומפחיד במידה שווה. סט התמונות הבא מקבץ את הדוגמאות המוצלחות ביותר מתוך שלל הטאמבלרים ששמו להם למטרה לבחון את הסוגיה.

האם שון קונרי הוא שון קונרי גם ללא הגבות שלו? האם שון קונרי הוא שון קונרי גם ללא הגבות שלו? האם שון קונרי הוא שון קונרי גם ללא הגבות שלו?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות