אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מזרחי-טפחות הנכנס: "אני מודע היטב לאחריות ולגודל המשימה" צילום: עמית שעל

מנכ"ל מזרחי-טפחות הנכנס: "אני מודע היטב לאחריות ולגודל המשימה"

אלדד פרשר שלח איגרת ראשונה לעובדי ומנהלי הבנק: "ביכולתנו להמשיך להוביל את הבנק ליישום מלא ומוצלח של התוכנית האסטרטגית האתגרית, גם בסביבת עולם משתנה ובעייתית"

18.08.2013, 17:06 | שניר הנדלר
מנכ"ל מזרחי טפחות הנכנס אלדד פרשר שלח היום (א') איגרת ראשונה לעובדי ומנהלי הבנק. באיגרת, שהגיעה לידי "כלכליסט" סוקר פרשר את האתגרים העומדים בפני הבנק, אך שומר על אופטימיות בכל הקשור לעמידה ביעדי הבנק. 

קראו עוד בכלכליסט

"לאחר קרוב לעשר שנים שבהן הנהיג אלי יונס את מזרחי טפחות והוביל אותו להצלחה מרשימה ולהישגים יוצאי דופן, יצאו לדרך, בסוף השבוע האחרון, חילופי הגברי עליהם החליט הדירקטוריון ונכנסתי לתפקידי כמנכ"ל", כתב פרשר. 

אלי יונס, המנכ"ל היוצא, צילום: אוראל כהן אלי יונס, המנכ"ל היוצא | צילום: אוראל כהן אלי יונס, המנכ"ל היוצא, צילום: אוראל כהן
"לצד ההתרגשות הטבעית שהיא בלתי נמנעת באירוע מיוחד שכזה, אני מודע היטב לאחריות ולגודל המשימה. לא סוד הוא, כי האתגרים העומדים לפתחה של המערכת הבנקאית אינם פשוטים כלל ועיקר. סימני רפיון משקיים, הכבדה רגולטורית, תחרות גוברת ואווירה ציבורית לא פשוטה, מייצרים לנו סביבת עבודה קשה ומורכבת במיוחד. עם זאת אני בהחלט אופטימי!". 

לדברי פרשר, מנהלי ועובדי הבנק ימשיכו לצעוד יחדיו בדרך הייחודית אותה התווינו, באסטרטגיה פורצת הדרך אותה חלקנו והגשמנו, בתרבות הארגונית אותה יצרנו יחדיו, וביכולתנו לסמן מטרה ולהגיע אליה. 

"התברכנו בכוח האדם המשובח ביותר במערכת הבנקאית – צוות מקצועי ואיכותי, שמהווה תלכיד אנושי הישגי ובעל מחויבות בלתי-מסויגת, למטרות וליעדים שהצבנו לעצמנו", אמר פרשר.

לסיכום כתב המנכ"ל הנכנס כי "אני משוכנע, כי יחדיו נדע להמשיך ולייצר צמיחה, התייעלות ורווחיות יוצאות דופן בסיכון מדוד ומושכל. ביכולתנו להמשיך להוביל את הבנק ליישום מלא ומוצלח של התוכנית האסטרטגית האתגרית, גם בסביבת עולם משתנה ובעייתית. זו דרכנו וזה מקור הצלחתנו. יחדיו נעשה ונצליח!".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות