אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כשהליבידו שלך משתלט על הדייט

PLAY

כשהליבידו שלך משתלט על הדייט

אנימציה מרהיבה שמספקת הצצה מפתיעה למוחו של בחור ביישן בדייט מבטיח, שעון מעורר שייגרום לכם לפחד ללכת לישון, תאונת גילוח ישראלית והצצה לחייהם של מנקי חלונות גורדי השחקים בניו יורק

19.08.2013, 17:52 | נמרוד צוק

1. פיצול אישיות

מה קורה בתוך המוח של בחור ניו יורקי נוירוטי בדייט, שחצוי בין הצד החנוני והשפוי באישיות שלו ובין הצד שטוף הזימה שלו - שלובש צורה של מומחה פיתוי לטיני? איך מאבק השליטה בין שני הצדדים משפיע על הדברים המשונים שקורים בזמן הארוחה? הסרט המצויר הקצר הזה חושף את התמונות הקשות.

2. אמאל'ה, שעון!

כולנו מקיימים יחסי אהבה-שנאה עם השעון המעורר. הסרטון הבא מציג את קפיצת הדרך הטכנולוגית הבאה בתחום. למה להסתפק בצלצול מעצבן שמכבים באמצעות חבטה בכיוון הכללי של השולחן שליד המיטה, כשאפשר לבנות מכונה שמשליכה אותך מהמיטה היישר אל סיטואציה מקפיאת דם שללא ספק תשאיר אותך ער?

3. השפם הנכון

הסרט הקצר והמבריק הזה של מיכאל מבורך מורכב מבחור שמסדר את שיער הפנים שלו לקראת דייט, נתקע בלי מכונת או סכין גילוח ברגע הכי לא מתאים ומוצא את הדרך הנועזת אל הסוף הטוב.

  

4. תמונות ילדות

הצלם היפני טויוקאזו נגאנו לקח את בתו בת ה-4, ערימה ענקית של אביזרים כמו ברווזי גומי צהובים, כריש מפלסטיק, גביע גלידה ענק וחרב סמוראים, מיקם אותם על כביש נטוש אי שם ויצר את סדרת הפורטרטים המקסימה ביותר שאיזושהי ילדה זכתה לה מעולם.

מבשלים בשטח מבשלים בשטח מבשלים בשטח

5. אני אוהב את ריח האמוניה על הבוקר

העבודה של מנקי החלונות של גורדי השחקים בניו יורק מעניינת הרבה יותר ממה שהיא נשמעת. בניו יורק טיימס יצאו לבדוק את העניין לעומק וחזרו עם הסרטון המרתק הזה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות